Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 126x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Zámecká restaurace Moname

„Jsme restaurace, kterou baví vařit,“ říkají v Moname. Rádi pracují s čerstvými a sezónními surovinami a z toho také vychází jejich denní menu. Váží si spokojených a usměvavých zákazníků, snaží se u práce přemýšlet a nebojí se hosty překvapovat novými nápady. 

„Naše jídla známe, víme, jak mají chutnat a tomu také podřizujeme přípravu. Pizza z pořádné pece na dřevo zkrátka chutná jinak, čerstvě uvařené těstoviny nelze ničím nahradit a nejlepší bagetka je právě vytažená z pece,“ dodávají ke svému konceptu. 

V Moname nenajdete výběr ze spousty jídel, restaurace se pro zachování kvality soustředí na několik vybraných jídel, která ovšem umí připravit dokonale. „Své hosty rádi vídáme, a proto nám můžete věnovat svůj úsměv přímo do otevřené kuchyně.“ 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jídlo, příjemný personál, nedělní slavnostní oběd se vydařil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mým dnešním cílem byla důležitá obchodní porada. Chtěl jsem vyzkoušet nové místo a tak si vybral restauraci Moname. Přivítal nás milý personál. I přesto, že stoly byly připravené na objednání jídla, personál ihned udělal všechno proto, aby proběhla naše schůzka. Perfektní vystupování číšníka a jeho laskavost na mě udělala velký dojem, tak to má vypadat - respekt. :) Vždy říkám, že vizuální podoba exteriéru (z venku) vypovídá o kvalitě podniku. Zámecká restaurace Moname tohle splňuje na jedničku a to i přesto, že sídlí blízko (celkem) rušné ulice. Jediná výtka je k připojení k internetu. Restaurace zatím nemá zřízenou WI-FI. Jednalo se o obchodní poradu, takže to lehce zamrzelo, ale našli jsme řešení. Věřím, že podnik brzy zjedná nápravu. P.S. Bohužel jsem nestihl zhlédnout zadní část a dvůr. Jeden z mnoha důvodů, proč se sem vrátit. Díky za vše. :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace působí velmi útulně. Personál byl neskutečně ochotný a příjemný. A po gastronomické stránce fantazie. Jediné, a to malé, negativum bylo zvolené posezení, kdy sedačky jsou daleko od stolu a člověk sedí vcelku nízko, ovšem je to maličkost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO