Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Zámecká restaurace Dobříš

Restaurace v současné době má kapacitu 120 míst: restaurace 50 míst, velký salónek 50 míst, malý salónek 20 míst. Návštěvníkům restaurace je dále k dispozici kavárna s kapacitou 20 míst a v letních měsících je možné posedět přímo na nádvoří zámku v letní zahrádce. K jídlu vám nabídnou speciality české i mezinárodní kuchyně, od studených a teplých předkrmů až po hlavní jídla o několika chodech.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velice krásne zámecké prostředí trochu a příjemnou obsluhu zkazilo jídlo. Vepřová panenka byla dělaná ze zmrazené, omáčka také nic moc. Lepsi uho. Alespoň velice hezké záchody
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zamecká restaurace má větší potenicál než je bohužel realita, panenka byla znatelně akorát rozmražená a udělaná příliš, v mém i přítelově případě, omáčka tzv.UHO 100x jinak. Obsluha ochotná,ale na to, že tam byli 3 a hostů 5 (3 stoly, z toho 1 chtěl už jen platit), neuvěřitelně pomalá. Hlavní restaurace je ve zcela nobyčejném stylu, salonek vedle už je o poznání pěknější..
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Parada, najite se tu chutne i jako vegan.
Zámecká restaurace Dobříš
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO