Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Zámecká restaurace

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hnus!!! Polévka studená. Hlavní chod studený. No co dodat?!
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Pro opravdové ověření jsem navštívil restauraci podruhé.Tentokrat v týdnu v netypický čas 16:30. Restaurace zela prázdnotou, ale přesto jsme na obsluhu dost dlouho čekali. Po důrazném a opakovaném objednání jídla bez zeleniny my stejně přistál cca po hodině (restaurace byla prázdná) pokrm se zeleninou. Nevím zda-li je kuchař takový amatér, že neví co zelenina je, nebo jestli servírka mluví a rozumí plynně česky. Další jídlo (nějaké kuřecí na grilu) bylo studené a vhodné leda tak do salátu. Závěr tedy je, že pokud restauraci chcete navštívit tak jedině v pátek 18:00 a déle,neočekávejte luxus (i když ceny jsou dosti vysoké) a nesnažte se něco na objednávce měnit, zcela jistě se vám to nepovede.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na začátek bych chtěl říct že veškeré aspekty jako doba čekání byla ovlivněna dobou návštěvy. Restaurace byla v pátek v 19:00 naplněna k prasknutí takže doporučuji rezervaci. Personál byl příjemný a v oboru zkušený. Šel jsem do Hovězí rošťené medium rare se slaninou a vajíckem. Jídlo bylo skvostné. Krásně naservirovane,propečené podle přání a opravdu velká porce. Co se týče steaků můžu jen doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo výborné,ale to i při první návštěvě:) Jediné co mě zarazilo byla odpověď slečny,když jsem řekla že mám rezervaci přes aplikaci Restu. Věděli o mně a měli to zapsané. Řekla mi "ano, tak běžte a když bude volnej stůl tak se posaďte" trochu mě to zarazilo, co bych teda dělala, kdyby žádný stůl nebyl, ikdyz jsem si dopředu dělala rezervaci. Byl volný jeden stůl. Při první rezervaci,ikdyz jsme přišly do skoro prázdné restaurace tak stůl byl zamluvený a připravený. Snad se to příště nestane. :/
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Naše druhá návštěva v Zámecké restauraci. Jídlo opět na úrovni. Králík byl dobrý, možná by potřeboval jen malinko déle nechat v troubě, ale to je pouhý detail. Na kuřecím plátku jsem si náramně pochutnal, kořeněný byl tak akorát. Co však tentokrát musím vyzvednout jsou dezerty. Štrúdl se zmrzlinou byl vynikající, stejně tak i maliny s mascarpone, kterých byla plná miska. Restaurace je tak vhodná pro oběd, večeři nebo jen posezení u kávy a něčeho na zub!
Zámecká restaurace Zámecká restaurace Zámecká restaurace Zámecká restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace v centru Jičína. Jídlo bylo skvěle dochucené a panenka s povidlím a švestkami byla vynikající. Obsluha byla příjemná. Škoda, že už nebylo místo na dezert. Na ten se určitě vrátíme!
Zámecká restaurace Zámecká restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO