Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka

Restaurace Zámecká oranžerie Sychrov

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Zámecká oranžerie Sychrov

Zámecká oranžerie na Sychrově je postavena v anglickém stylu a svým hostům nabídne milé pohoštění a to jak ve venkovních, tak vnitřních prostorách. Vybírat lze z kavárenského sortimentu a bohatého menu dezertů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Doporučuji. Navštívili jsme v sychravem počasí a bylo to velice příjemné posezení s dobrou kávou a zakuskem. Určitě se ještě někdy zastavíme, doporučuji všem kdo jdou kolem.

David
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Ani po 10 minutách u stolu se k nám obsluha nedostala a nezískala objednávku. Namísto toho jen uklízeli špinavé nádobí na ostatních stolech. Raději si dám kafe v kavárně, do které není potřeba platit vstupné!

Otto Büchler
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Opravdu nádherné romantické prostředí Sychrova přímo volá k tomu, aby si člověk dal kávu/čaj v téhle luxusně vypadající restauraci. Obsluha se o nás velmi hezky starala a doporučila výtečné cheesecaky. Doporučujeme!

Alča
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba