Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Zámecká cukrárna Mělník

Zámecká cukrárna ve stylu Ludvíka XIV., vybavená originálním nábytkem a v létě se zahrádkou na nádvoří zámku. Během neděle dotváří jedinečnou atmosféru klavírista. Bohatý výběr zákusků, čokoládových pralinek, kávy a zámeckých vín. Vlastní výroba dortů, přímo od zámecké cukrářky.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Tady se zastavil čas! Za příjemnou obsluhu a jednoduché nepreplacane menu palec nahoru. Za skvělé víno z Krausova vinařství palec nahoru podruhé. Sezení vevnitř i na slunné terase.

verr
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Znám cukrárnu z dřívějška a tak mohu porovnávat. V současné době je horší. Nevím zda jsme měli jen smůlu. Malý výběr zákusků i zmrzliny. Krom nás tu nikdo nebyl. Což nebývalo zvykem.Sezení ve starožitných křeslech nic moc. Celkový dojem je průměrný.

Jindřiška
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno