Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 56x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zámeček Petrovice

Šéfkuchař Pavel Čadil rád pracuje s českými opomíjenými surovinami, zjednodušuje českou kuchyni a kombinuje ji s moderními trendy dnešní gastronomie. Opravdovou gastronomii poznal v Hotelu Alcron Praha, či na stáži ve Francii a severní Itálii a v Německé špičkové 2 * restauraci v Hotelu Regent Fisher Fritz.

Práci v kuchyni lze přirovnat k psaní písní, každý tón musí být přesně takový, aby výsledný efekt lahodil všem smyslům. Stejně jako poslech oblíbené písně, musí i jídlo lahodit vašim smyslům. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí, zámeckého typu, personál pozorný. Předkrm tatarák z hovězího - výborný, rozplýval se na jazyku Hlavní chod - uzený losos - mírná "vůně" ryby, nevím, jestli to bylo důsledkem uzení nebo čerstvosti, každopádně lepší průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo vynikající, celková atmosféra podniku byla velmi příjemná, personál úslužný a ochotný. Celkově restauraci hodnotím jako výbornou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO