Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zámeček Petrovice

Šéfkuchař Štefan Roďom, držitel několika odborných ocenění, absolvent kuchařské akademie, řídí spolu se svým zástupcem Davidem Kravčíkem práci svých kolegů tak, aby pro Vás připravili kvalitní, vyvážené výrobky, na kterých si pochutná každý. Vysoká kvalita a kreativita zpracování je zde prioritou číslo jedna.

Práci v kuchyni lze přirovnat k psaní písní, každý tón musí být přesně takový, aby výsledný efekt lahodil všem smyslům. Stejně jako poslech oblíbené písně, musí i  jídlo lahodit vašim smyslům. 


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí, lepší než v jiných restauracích podobného zaměření. Zámeček v parku, uklidňující interiér s maximem pohodlí pro hosta. Velmi tiché klavírní podbarvení atmosféry. 100% by bylo, kdyby občas nebylo slyšet provozní zvuky z kuchyně (asi jen u našeho stolu). Personál velmi vstřícný, snaží se postupovat přesně dle regulí, někdo by možná uvítal méně obřadnosti, ale to je individuální. Jídlo jedním slovem skvělé - na pomezí klasiky a gurmánských experimentů, vše chutnalo na 100%. Ale pozor - není to o kaloriích - porce jsou degustační. Vyplatí se rezervovat si víc času, ať Váš mozek stihne všechny chutě a vůně vstřebat. Pokud si zde dopřejete lehký diner, určitě nevynechejte následný pobyt v místním spa - je opravdu hodně nadprůměrné, z tohoto relaxu pak člověk může čerpat ještě dlouho.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO