Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 174x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Záležitost

Přehled hodnocení
86% celkově
88% personál
81% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 74x
4 74x
3 16x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo i pití jako vždy. Takovou pěnu na pivě prostě jinde nemají, fakt jak smetana :) Žebírka byla měkká, chutově výborná. Porce více než velká. Těším se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Záležitosti jsem se po dlouhé době vypravila na polední menu. Musím říct, že nám moc chutnalo. Jídlo bylo skvělé a za příjemné ceny. Obsluha byla milá, věnovala se nám. Nemám co vytknout.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Bohužel, musím potvrdit předcházející recenze. Restaurace se zhoršila. Dávali jsme si mix grill... měli jsme ho zde jednou a moc nám chutnalo.. ale nyní to nebylo nic moc. Předchozí růžová panenka a hovězí nahradilo maso bez chuti a medium bychom opravdu nenašli. Trochu to zachranil chlebik se slaninou a pivo. I zelenina a omáčky neměly svůj den :(
Restaurace Záležitost
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá autentická žižkovská restaurace s výborným pivem. Doporučuji na rodinnou návštěvu i na posezení s přáteli. Rychlá a profesionální obsluha a celkově příjemné prostředí.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Bohužel musím hodnotit negativně. "domácí limonáda" bylo naředěné cappy vodou. Objednali jsme si česnečku a tatarák. Česnečku jsme ani nedostali, naštěstí naučtovaná nebyla. Pivo chuťově taky nic moc ..
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel, jsme při odchodu měli na lístku započítané různé další nápoje z jiných stolů. Podnapilí jsme se pokoušeli rozluštit, kolik toho kdo vypil. Obsluha nám sice vyšla vstříc a byla si vědoma, že na lístku jsou věci, které jsme neměli, ale i přesto se domníváme, že jsme zaplatili i to, co nám nepatřilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci je vždy plno, a tím pádem i trochu hlučno. Ale vše vyváží dobré jídlo, výborné pivo v bohaté nabídce a skvělé moravské, správně vychlazené víno za rozumnou cenu. Obsluhujcí číšník byl na jedničku s hvězdičkou, velmi pohotový a poozorný. Díky tomu jsme zde strávili příjemný večer.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
I opakovaná návštěva mě přesvědčila, že jídlo zde je na jedničku, přístup, chování a jednání obsluhy taktéž jediné co je menším nedostatkem je trošku hlučnější prostředí, což je ovšem způsobeno především vysokou obsazeností podniku, s čímž se nedá nic dělat.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO