Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 169x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Záležitost

Restaurace Záležitost leží v samém srdci Žižkova a nabízí skvělou kuchyni, krásnou zahrádku s jezírkem, milou obsluhu a na čepu spoustu piv z malých pivovarů.

Krkovice grilovaná na medu, pikantní masový kotlík „Žižkaperk“, sedlácké vykostěné kuřecí stehno nebo „Pašíkův“ marinovaný bůček na grilu – tyhle pochoutky patří k největším tahákům v restauraci Záležitost. K mání jsou ale i výborné domácí polévky, steaky, saláty, bezmasé speciality, pikantní žižkovské Mexiko a trocha té Itálie.

Restaurace je vyhlášeným rájem pivařů. Vyniká širokým výběrem točených piv z malých a středních českých pivovarů. Každý měsíc tu ochutnáte zbrusu nové pivní speciály.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel, jsme při odchodu měli na lístku započítané různé další nápoje z jiných stolů. Podnapilí jsme se pokoušeli rozluštit, kolik toho kdo vypil. Obsluha nám sice vyšla vstříc a byla si vědoma, že na lístku jsou věci, které jsme neměli, ale i přesto se domníváme, že jsme zaplatili i to, co nám nepatřilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci je vždy plno, a tím pádem i trochu hlučno. Ale vše vyváží dobré jídlo, výborné pivo v bohaté nabídce a skvělé moravské, správně vychlazené víno za rozumnou cenu. Obsluhujcí číšník byl na jedničku s hvězdičkou, velmi pohotový a poozorný. Díky tomu jsme zde strávili příjemný večer.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO