Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zajíc na pivu

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Čekání na jidlo není zrovna krátké. Pivo i víno dobré, ale to bohužel nestačí. Vepřová panenka rozklepaná paličkou, suchá, tuhá, plná šlach. Krkovička taktéž. Jediné, co musím ocenit jsou špecle, ty byly výborné. Bohužel doma si umím uvařit lépe.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace, útulné prostředí, dobré pivo i koktejly, jídlo bohužel hodnotit nemohu, na to nebyl čas. Jinak ale spokojenost a rozhodně to nebyla poslední návštěva.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha ochotná, příjemná, jen asi pro hlasitější reprodukovanlou hudbu neslyšela druh objednávaného piva, mimo jiné zklamání - dle jídelního lístku na výběr několik druhů piv, ale aktuálně ke konzumaci omezený výběr.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Z první návštěvy v této restauraci jsme odcházeli spokojeni. Druhá návštěva nás už bohužel tak nepotěšila. Jídlo sice dobré, leč v Plzni je celkem dost restaurací, kde se člověk nají lépe. Proč například k chipsům (mimochodem, které vypadají spíše jako hranolky) se podává kupovaná sladko-chilli omáčka? Zbytečně to sráží kvalitu restaurace a i když ostatní jídlo bylo fajn, dokáže mě takováto věc odradit. A co nás nejvíce zklamalo, byla celkem odměřená obsluha... Restaurace není v Plzni zase tak dlouho, navíc je již od centra trochu vzdálena, že by si mohla dovolit tyto "přešlapy". Z celkového hodnocení jsem tedy trochu rozpačitý. Špatné to tu není, ale určitě nebude Zajíc na pivu moji vyhledávanou restaurací, dokud se zde nebudu cítit tak, abych se chtěl vrátit...
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Téměř po celou dobu jsme byly v restauraci pouze dva obsazené stoly, přesto jsem se několikrát nad prázdnou sklenkou ohlížela po obsluze a zahlédla pouze obličej zarytý do čehosi za barem, co vrhá modravý stín, tuším do mobilu. Paní nebyla nepříjemná, to vůbec ne, ale na prázdnou hospodu to prostě mohlo lítat mnohem líp. Farmářský salát by mohl být výborný, ale je asi zbytečné do něj dávat panenku, kterou pokrájenou na kousky kuchař totálně upražil. Dresink k domácím chipsům silně připomínal nějakou sladko-pálivou čínskou omáčku z lahve, kvůli tomu do hospody asi jít nemusíte. Zkrátka, v Plzni je dost podniků, kde mají nejen celkem nový čistý interiér a dobrý nápad (ten jídelák na papíře nezní vůbec zle), ale navíc i lepší jídlo a živější obsluhu.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsme navštívili s přáteli. Jídlo nám všem chutnalo, obzvláště nás nadchl dezert v podobě poctivého trhance. Naopak nás zklamaly domácí bramborové chipsy, které tvarem odpovídaly spíše hranolkům a k nim podávaná omáčka byla už na pohled kupovaná. Prostředí je pěkné. Jestli se nám něco nelíbilo, tak s postupem času váznoucí obsluha. Také s přibývajícím časem klesala její ochota a počet úsměvů. Obecně ale hodnotíme podnik kladně a další návštěvě bychom se do budoucna nebránili.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná, nekuřácká restaurace. Velmi milý a příjemný personál. Výborné a netradiční jídlo. Zvěřinové ragú a zajíc na pivu - oboje nám velmi chutnalo. Zajímavé předkrmy a domácí nápoje.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO