Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zajíc na pivu

Zajíc na pivu je nekuřácká restaurace v Plzni s nápaditým stylovým a členitým interiérem. Najdete tu místo na rychlé plzeňské pivo „mokrý loket“, příjemné stolečky na oběd a denní nabídku nebo prostřené stoly na parádní večeři, rodinnou či firemní oslavu nebo zvláštní příležitost.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Čekání na jidlo není zrovna krátké. Pivo i víno dobré, ale to bohužel nestačí. Vepřová panenka rozklepaná paličkou, suchá, tuhá, plná šlach. Krkovička taktéž. Jediné, co musím ocenit jsou špecle, ty byly výborné. Bohužel doma si umím uvařit lépe.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace, útulné prostředí, dobré pivo i koktejly, jídlo bohužel hodnotit nemohu, na to nebyl čas. Jinak ale spokojenost a rozhodně to nebyla poslední návštěva.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha ochotná, příjemná, jen asi pro hlasitější reprodukovanlou hudbu neslyšela druh objednávaného piva, mimo jiné zklamání - dle jídelního lístku na výběr několik druhů piv, ale aktuálně ke konzumaci omezený výběr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO