Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM Štamgast

Podrobnosti o akci

    • Platnost:
    • 1. 7. 2020 - 31. 12. 2021
    • Místo:
    • Zájezdní hostinec U Jiskrů (Kbelnice 23, Kbelnice)

Popis akce

Těší nás, že se naše rodina rozrostla o řadu stálých zákazníků, a proto abychom vás rádi odměnili. Představujeme věrnostní program Zájezdního hostince U Jiskrů.

Jídlo je pro nás hlavně radostí a vážíme si toho, že se stále vracíte, tento program má v první řadě odměnit vás, naše štamgasty. V druhé řadě jsme mysleli také na pomoc druhým.

Jak to vše funguje:

Každého půl roku vám rádi vrátíme 5% z celkové útraty formou voucheru.

A teď k té pomoci:

K vašim 5% přidáme další 2,5% a věnujeme je na obědy seniorům z Domu klidného stáří Sv. Anny u Strakonic, který je pod patronátem Oblastní Charity Strakonice.

Jdeme s dobou, a tak si můžete věrnostní kartu stáhnout do mobilu s operačním systémem Apple nebo Android. Pokud se raději přikláníte ke klasické plastové kartě v peněžence, neváhejte oslovit naší obsluhu, která vám ráda takovou kartu vystaví. Stačí se jen registrovat.

https://www.ujiskru.cz/stamgast/

Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba