Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Zájezdní hostinec Drmlovka

Zájezdní hostinec Drmlovka se nachází v obci Bohutín v části Vysoká Pec. Díky své strategické poloze u silnice 1/18 vedoucí z Příbrami do Plzně je přímo ideálním místem, kde si dát oběd nebo občerstvení během cesty. Díky tomu, že se obec Bohutín nachází v podhůří CHKO Brdy, které jsou cílem běžkařů nebo cyklistů či turistů je tento hostinec často volen jako výchozí a zároveň cílové místo mnoha túr nebo výjezdů či výšlapů. 40 let provozu tohoto zájezdního hostince tato tvrzení jen potvrzuje. Posedět můžete ve výčepu, který má kapacitu 25 míst, v restauraci se 45 místy, na předzahrádce nebo v sále s kapacitou 100 míst, kde se rovněž můžete ohřát u krbu. Pronájmy sálu jsou u nás zdarma a proto můžete kdykoli tohoto sálu využít k pořádání tanečních zábav, rautů, večírků, svateb nebo jiných společenských událostí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO