Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 11x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a kavárna Zahradní centrum

Přehled hodnocení
83% celkově
75% personál
85% prostředí
67% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 6x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zastavili jsme se zde kdyz jsme Jindrichovym Hradcem jen projizdeli a byli jsme maximalne spokojeni. Dobry koncept, cerstve suroviny, sezonni nabidka a rychly obed.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Jidlo jsem bohuzel nestihla vyfotit - tak bylo dobre! Krasne prostredi, vydej jidla rychly. Velke plus je parkovani (parkoviste u Zahradniho centra je k dispozici vsem).
Restaurace a kavárna Zahradní centrum
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Zahradní restauraci jsme se zastavili již podruhé, dobré umístění a parkování, i když J. Hradcem jen projíždíte. Pokud bude příležitost, využijeme restauraci zase.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zajímavé prostředí, personál ochotný, jídlo průměrné, ale na výběr i bezlepková strava, což samozřejmě velmi oceňuji. Jediné co bych vytkla, byly málo vychlazené nápoje.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Naprosot v pohodě podnik co nemůže nikoho urazit, líbila se nám pečlivost obsluhy i nabídka jídla a pití, které byla za rozumné ceny.Sumasumarum podnik je bezva
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo super... Vývar s jatrovymi knedlíčky skvěle dochucen... Pečená kachna s červeným zelím a brambor. knedlíkem,Chuťově paráda, jen hodně zalité vypekem, takže kachna měla poslední možnost si zaplavat....hovězí rostenec na grilu s bramborem pecenym v alobalu byla paráda, jen se nedal ukrojit priborovym nožem, tzn. Ocenil bych steakovy příbor. Je to naše první návštěva a určitě ne poslední.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci jsme si zvolili za účelem obědu při cestě na jindřichohradecký zámek. Plusem je, že se dá u Zahradního centra dobře parkovat a interiér zahradnictví (obchodu) je příjemný. Tím ale pozitiva bohužel končí. Hned při vstupu nám bylo sděleno, že je restaurace samoobslužná, to bychom ještě přešli. Chtěli jsme minutku, kterou jsme si našli na webu, avšak tabule s minutkovým menu v tu dobu nebyla vyvěšená, přestože minutky mají podávat od 14.00 hodin, ale obsluha problém téměř okamžitě napravila, tak jsme si vybrali vepřovou panenku s omáčkou se zeleným pepřem a hranolky. Na jídlo jsme čekali na náš vkus velmi dlouho, i když byla restaurace skoro úplně prázdná (my a ještě jeden stůl, kde pouze pili kávu), ale nakonec obsluha oběd donesla. Panenka byla bohužel vysušená, takové dva tuhé špalky masa a hranolků bylo nepoměrně málo. Během oběda ještě kolem nás obsluha myla čistícím prostředkem okna ven do zahradnictví, bohužel hned vedle našeho stolu, takže odér čističe jsme měli až u nosu... Jídlo bylo vzhledem k celkovému dojmu i kvalitě přípravy dost předražené, takovouto částku běžně necháváme v lepší restauraci za večeři a ne v takřka "závodní jídelně" za docela malou porci. Ani účtenku jsme nedostali, takže nevíme, zda nám nebylo napočítáno něco navíc... Obsluha ke všemu vypadala, jakoby ji to tam vyloženě nebavilo. Bohužel jsme nebyli vůbec spokojeni a restauraci už nejspíš nenavštívíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Navštívili jsme restauraci v kolektivu 13ti lidí při projíždění J. Hradcem. Prostředí bylo velmi příjemné a světlé s příjemným okolím zahradního centra. Paní u pultu byla milá a dobře popsala každé jídlo na které jsme se ptali a skvěle poradila s výběrem. Bylo na ní jen trošku vidět, že tam byla sama a měla toho hodně. To se dá ale v neděli očekávat. Jídlo bylo dobré jak co. Já měl steak, který byl ochucený velmi dobře, avšak americké brambory byly katastrofa. Celkový dojem byl však velmi dobrý a splnil mé očekávání. Při cestě kolem, se zase zastavíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné posezení uprostřed zahradního centra, s chutí jsme nejen posnídali , ale i nakoupili. Měli jsme "jenom" vajíčka, tak nemůžeme hodnotit kuchyni, ale nabídka vypadla dobře. Pokud bychom zase projížděli J. Hradcem, rádi se zase zastavíme aspoň na kávu.
Zobrazit reakci restaurace
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO