Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 62 %     hodnoceno 13x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Yuan Dong

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem zde před cca 2 lety a dobre ovšem dnes ne, u dveří nám obsluha vrazila jídelní lístky do ruky aby asi nemuseli ke stolu, po vybráni nám teprv řekli ze sushi nedělají ze jen čínská jídla. Tak proč jsou sakra v jidelaku? Na čekání prez půl hodiny na nudle Ok no. Extra příjemná paní servírka teda nebyla.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Toto byla asi 4. návštěva, úroveň docela poklesla. Prostředí je příjemné, ale obsluhuje zde asi 12-letý chlapec, hostům tyká... No, přišli jsme kvůli jídlu...opakovaly se asi 4 druhy sushi, na vrchním pásu pouze smažené kousky a studené nudle, chybělo jiné zpestření, např. ovoce, minizákusky, krevety jak je to jinde a i tady to bývávalo...
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je zajímavá svou polohou - v centru Prahy a cenově přijatelná. Byli jsme zde na sushi, jídlo bylo převážně smažené, ale celkem chutné. Obsluha byla ochotná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme zde na running sushi a nebylo špatné. Ale nabídka nebyla nic moc. Určitě by jsme uvítali více druhů než 5 druhů pořád dokola... V horním pásu jezdí teplé a v dolním studené. Zkusíme příště jinde :) Ale špatné to tam není...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodím sem na running sushi několikrát do roka a vždy se dobře najím. V této restauraci jsou dva pásy: na spodním je studené jídlo (sushi, dezerty, saláty...), na horním teplé (polévky, smažené sushi, hlavní chody spíše čínského ražení, přílohy). Někdy je obsluha v doplňování laxnější, ale vždy je z čeho vybírat. I když tu a tam potkáte surimi, většinou je sushi z lososa, mořských ryb, chobotnic... Jediné, co mě mrzí, jsou přílohy evropského ražení: smažené brambory na všechny způsoby. Miska dobré rýže by byla lepší. Prostředí je na čínskou restauraci poměrně střízlivé a obsahuje moderní prvky, celkový dojem z něj mám velmi příjemný. Pokud člověk sežene nějaký slevový kupón, je poměr výkon/cena velmi vysoký.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme na running sushi a nebylo špatné. V horním pásu jezdí teplé a v dolním studené. Docela často tam jezdily různé "výplně", i když nebyly vysloveně špatné, ale sushi jako takového tam moc nebylo, nebo vždy ve vlnách - hodně a pak dlouho nic zajímavého.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výborné, jen trochu laxní obsluha. Ale jinak OK.s
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva s rodinou, čerstvé suroviny, chutné a skvělé variace sushi, výborný medovník. Určitě doporučuji vřele. Byl vždy plný pás, výborné running sushi v Praze.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Né příliš velký výběr, ale skvělá obsluha
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO