Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 62 %     hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Yuan Dong

Asijská sushi restaurace, kde kromě klasických objednávek, můžete vyzkoušet i running sushi.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem zde před cca 2 lety a dobre ovšem dnes ne, u dveří nám obsluha vrazila jídelní lístky do ruky aby asi nemuseli ke stolu, po vybráni nám teprv řekli ze sushi nedělají ze jen čínská jídla. Tak proč jsou sakra v jidelaku? Na čekání prez půl hodiny na nudle Ok no. Extra příjemná paní servírka teda nebyla.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Toto byla asi 4. návštěva, úroveň docela poklesla. Prostředí je příjemné, ale obsluhuje zde asi 12-letý chlapec, hostům tyká... No, přišli jsme kvůli jídlu...opakovaly se asi 4 druhy sushi, na vrchním pásu pouze smažené kousky a studené nudle, chybělo jiné zpestření, např. ovoce, minizákusky, krevety jak je to jinde a i tady to bývávalo...
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je zajímavá svou polohou - v centru Prahy a cenově přijatelná. Byli jsme zde na sushi, jídlo bylo převážně smažené, ale celkem chutné. Obsluha byla ochotná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO