Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Yuan Dong

Asijská sushi restaurace, kde kromě klasických objednávek, můžete vyzkoušet i running sushi.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodím sem na running sushi několikrát do roka a vždy se dobře najím. V této restauraci jsou dva pásy: na spodním je studené jídlo (sushi, dezerty, saláty...), na horním teplé (polévky, smažené sushi, hlavní chody spíše čínského ražení, přílohy). Někdy je obsluha v doplňování laxnější, ale vždy je z čeho vybírat. I když tu a tam potkáte surimi, většinou je sushi z lososa, mořských ryb, chobotnic... Jediné, co mě mrzí, jsou přílohy evropského ražení: smažené brambory na všechny způsoby. Miska dobré rýže by byla lepší. Prostředí je na čínskou restauraci poměrně střízlivé a obsahuje moderní prvky, celkový dojem z něj mám velmi příjemný. Pokud člověk sežene nějaký slevový kupón, je poměr výkon/cena velmi vysoký.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme na running sushi a nebylo špatné. V horním pásu jezdí teplé a v dolním studené. Docela často tam jezdily různé "výplně", i když nebyly vysloveně špatné, ale sushi jako takového tam moc nebylo, nebo vždy ve vlnách - hodně a pak dlouho nic zajímavého.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výborné, jen trochu laxní obsluha. Ale jinak OK.s
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO