Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bar Yobar Galerie Harfa

Přehled hodnocení
95% celkově
95% personál
86% prostředí
97% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
jogurtove zmrzliny plne vitaminu jsou uzasne a osvezujici. K tomu si muzete vybrat cerstve ovoce : jahody, ananas, kiwi a ruzne posypky. Chutnala mi ta kombinace.
Bar Yobar Galerie Harfa
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zmrzliny z Yobaru stojí opravdu za to. Netuším, jestli je to zdravé mlsání podle Honzy Tuny, ale rozhodně lepší, než zmrzlina z fastfoodových řetězců. Oceňuji množství nejrůznějších přísad..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tahle zmrzlina je opravdu nezaměnitelná svoji chuti. Idealni i pro ty, co jogurt zrovna nusi. Navíc v baru není nikdy přelidněno. Obsluha je také mila a vstřícna.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme si pochutnali na opravdu kvalitní zmrzline. Líbí se mi možnost dozdobit si zmrzlinu třeba čerstvým ovocem. Cena je trošku vyšší, ale za kvalitu je potřeba si radi priplatime.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Bar nabízí velmi kvalitní zmrzlinu z jogurtu. Obsluha je mila. Není tam frmol, na rozdíl od dalších rychlých občerstvení na Harfě. Cena je trochu vysoká, ale kvalita produktu se pozná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jogurty chutné, čerstvé, fajn možnost vlastního výběru. Obsluha milá a vstřícná. Prostředí nákupního centra v pohodě, žádné velké očekávání. Celkový design moderní a v takovém čistém stylu.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tenhle podnik nikdy nezklame jak příjemnou a ochotnou obsluhou, tak opravdu vynikajícím a čerstvým jídlem. Třešničkou na dortu je pak pestrý výběr jogurtových zmrzlin.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Zmrzliny z Yobaru stojí opravdu za to. Netuším, jestli je to deklarované zdravé mlsání, ale rozhodně lepší, než zmrzlina z fastfoodových řetězců. Oceňuji množství nejrůznějších přísad..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO