Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 140x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace YES Burger Žitná

Přehled hodnocení
80% celkově
84% personál
82% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 48x
4 55x
3 27x
2 8x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Trochu pomalejsi kuchyne, ale to se da omluvit. Jidlo za 1 ! Obsluha prijemna, majitel zrovna konstruoval zahradku. Super restaurace !
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Naprosto skvělé... velmi zajímavý interiér, naprosto skvělá milá příjemná obsluha a bezva ceny... restaurace se sice nachází v ne přliš vábné ulici, což muže odradit..ale uvnitř je čisto, útulno a příjemno Rozhodně doporučujeme!
Restaurace YES Burger Žitná
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná i když trochu atypická restaurace, skoro v centru Prahy. Název odpovídá přesně tomu, co prezentuje. Dobré burgery, chutné pivo, zajímavé předkrmy a velmi příjemné a domácí prostředí.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kdybych měl hodnotit čistě podle chuti, tak bych byl daleko přísnější. Jenže tento podnik se pohybuje na úrovni, kdy za burger dáte částku lehce přes stovku a to přeci nelze srovnávat s konkurenčními podniky s dvojnásobnou cenou burgru, kde za danou částku očekáváte jistý nadstandard. Burger v YES burgru byl prostě průměrnej a hranolky přesolený, ale vzhledem k ceně jsem byl relativně spokojen. Prostředí bylo velmi pěkné a můj estetický požitek z posezením byl vysoký, nicméně vytknul bych osvětlení které sice doplňoval atmosféru ale na druhou stranu na mě působilo velmi ospalým dojmem. Mladší slečna s vlasy do zelena za barem působila občas lehce zmateně a při placení se na účtu objevili věci, které jsme si neobjednávali. Vzhledem k tomu, že po chvilce diskutování nám je nepočítala, tak předpokládám, že se jednalo pouze o omyl a potvrzuje to mojí první domněnku o lehčím zmateném působení obsluhující slečny. Do tohoto podniku bych byl ochotný se vracet kdyby byl nedaleko mého bydliště, takto dávám že jej nedoporučuji, ačkoliv nebyl vůbec špatný, ale zařadil se ke skupině dalších mnoha podniků.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná mexická restaurace se dvěma pobočkami v Praze (Seifertova, Žitná). V Žitné mají 2 patra, která obě stojí za zhlédnutí. Byli jsme tam poprvé a rozhodně ne naposled! :)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Vstřícný a milý personál, neočekávejte od této restaurace nějakou exkluzivitu, ale určitě zde mají svůj styl, který je trošku excentrický, ale určitě milý. Občerstvení v podobě hamburgrů bylo dobré a pro letní měsíce nám bylo přislíbeno i posezení na zahrádce ve vnitrobloku "-)
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Určitě se chystáme ještě někdy podnik navštívit. Na burgeru jsme si s maminkou pochutnaly, mají tu i dobré pivo. V teplejším počasí je možnost posezení na zahrádce. Doporučujeme.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Neviem či sa proste jednalo o blbý deň obsluhy, alebo to tam je tak bežne, ale my sme dnes mali asi naozaj smolu. V prázdnej reštaurácii (obsadené boli max. 3-4 stoly včetne nášho) sme na jedlo čakali vyše hodinu a zároveň 2 stoly ktoré prišli po nás, dostali jedlo skôr. Ďalšia neštastná vec bola to, že ako "kompenzáciu" sme dostali 4 roky prošlé cukríky tic-tac. Jediné šťastie naopak bolo to že devastatívne vyhladovaný jazyk zhodnotil jedlo ako vcelku chutné a uspokojivé.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO