Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 136x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace YES Burger Žitná

Bistro nabízí speciality americké a mexické kuchyně. Ač nejsou klasický fast food, dominantou jsou burgery. Zastavte se na jeden takový šťavnatý hovězí chuťově vyladěný poklad. S sebou vezměte klidně i čtyřnohého mazlíčka, ti jsou tu také vítanými hosty.                                                                                      

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kdybych měl hodnotit čistě podle chuti, tak bych byl daleko přísnější. Jenže tento podnik se pohybuje na úrovni, kdy za burger dáte částku lehce přes stovku a to přeci nelze srovnávat s konkurenčními podniky s dvojnásobnou cenou burgru, kde za danou částku očekáváte jistý nadstandard. Burger v YES burgru byl prostě průměrnej a hranolky přesolený, ale vzhledem k ceně jsem byl relativně spokojen. Prostředí bylo velmi pěkné a můj estetický požitek z posezením byl vysoký, nicméně vytknul bych osvětlení které sice doplňoval atmosféru ale na druhou stranu na mě působilo velmi ospalým dojmem. Mladší slečna s vlasy do zelena za barem působila občas lehce zmateně a při placení se na účtu objevili věci, které jsme si neobjednávali. Vzhledem k tomu, že po chvilce diskutování nám je nepočítala, tak předpokládám, že se jednalo pouze o omyl a potvrzuje to mojí první domněnku o lehčím zmateném působení obsluhující slečny. Do tohoto podniku bych byl ochotný se vracet kdyby byl nedaleko mého bydliště, takto dávám že jej nedoporučuji, ačkoliv nebyl vůbec špatný, ale zařadil se ke skupině dalších mnoha podniků.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná mexická restaurace se dvěma pobočkami v Praze (Seifertova, Žitná). V Žitné mají 2 patra, která obě stojí za zhlédnutí. Byli jsme tam poprvé a rozhodně ne naposled! :)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Vstřícný a milý personál, neočekávejte od této restaurace nějakou exkluzivitu, ale určitě zde mají svůj styl, který je trošku excentrický, ale určitě milý. Občerstvení v podobě hamburgrů bylo dobré a pro letní měsíce nám bylo přislíbeno i posezení na zahrádce ve vnitrobloku "-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO