Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 54x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace YES Burger Seifertova

Přehled hodnocení
68% celkově
70% personál
66% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 19x
3 20x
2 1x
1 4x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci je příjemná obsluha, která Vám s úsměvem vyhoví a ještě se s Vámi chvíli baví. Prostor restaurace je sice menší, ale bez problému se tam dá vejít a za kvalitu a velikost porcí jídel to stojí za to. Byli jsme nad míru potěšeni.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Bída po všech poměrech.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Burger byl dobrý, hranolky bohužel obyčejné a moc presmažené nedobré. Domácí tatarka výborná, ale pokud si dáte kečup tak zase příliš dráhý, za tu malou mističku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Starší alternativní restaurace, spíše pro studenty. Pivo špatně natočené (bubliny a hnusná pěna), burger suchý a celkové tomu něco chybělo. Nejspíš naposledy co jsem tu byl.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace, kde burger udělat umí, prostředí působí celkem jednoduše a personál je svým přístupem také celkem neutrální. Myslím, že Yes Burger lze doporučit jako vhodné místo pro běžný oběd.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Yes Burger nás příjemně překvapil. Prostředí podniku působí trošku zvláštně, ale rozhodně je stylové. Jídlo bylo výborné a ceny velmi příznivé. Obsluha se snaží, ale profesionalitu samozřejmě nečekejte. Je to rozhodně fajn místo, kam zajít na oběd, ale na delší posezení to tady není.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace YES Burger Seifertova
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha byla očividně pod vlivem psychotropních látek. Sama přiznala, že celou noc nespala. Platnou rezervaci přes stránky restu.cz nedokázala ověřit, takže ji považovala za neplatnou. K jídlu jsme nedostali příbor ani ubrousek. Pití přinesla s mobilem u ucha a to druhou rukou tak, že namáčela prsty v pivě a kofole. Při placení mi natočila pivo s tím, že se omlouvá, že na mě zapomněla, přitom jsem si nic dalšího neobjednal a chtěl po ní zaplatit. Na to se tentokrát zeptala co že to chci vůbec platit, že neví, kde má lístek. Takže jsem musel diktovat co jsem objednal a ona navíc v polovině přestala poslouchat a začala se bavit s kuchařem. Následovalo zopakování celého souvětí znovu. Nikdy víc! Všem známým vyřídíme, že se mají vyhnout restauraci obloukem a to zveřejníme i na facebooku a časopisu d-test,

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO