Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 42x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace YES Burger Seifertova

Přehled hodnocení
67% celkově
69% personál
65% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 16x
3 15x
2 0x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha byla očividně pod vlivem psychotropních látek. Sama přiznala, že celou noc nespala. Platnou rezervaci přes stránky restu.cz nedokázala ověřit, takže ji považovala za neplatnou. K jídlu jsme nedostali příbor ani ubrousek. Pití přinesla s mobilem u ucha a to druhou rukou tak, že namáčela prsty v pivě a kofole. Při placení mi natočila pivo s tím, že se omlouvá, že na mě zapomněla, přitom jsem si nic dalšího neobjednal a chtěl po ní zaplatit. Na to se tentokrát zeptala co že to chci vůbec platit, že neví, kde má lístek. Takže jsem musel diktovat co jsem objednal a ona navíc v polovině přestala poslouchat a začala se bavit s kuchařem. Následovalo zopakování celého souvětí znovu. Nikdy víc! Všem známým vyřídíme, že se mají vyhnout restauraci obloukem a to zveřejníme i na facebooku a časopisu d-test,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Yes burgeru chodíme poměrně často, za tu dobu jsme vyzkoušeli většinu nabízených pokrmů. Jejich burgery nelze označit za nejlepší burgery v Praze, ale rozhodně stojí za vyzkoušení. Já hodnotím kladně celý koncept Yes burgeru, i jejich TEX-MEX kuchyni a širokou nabídku pokrmů i pití.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Burger a hranolky nám chutnaly, kuřecí stripsy,které jsem měla s sebou pro syna, byly tvrdé. Prostředí takové "specifické", personál ochotný. Restaurace byla příhodná pro sraz, jinak jdu raději do McDonalda.
Restaurace YES Burger Seifertova
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na první pohled působí restaurace jako fastfood, ale jsou zde i místa k sezení. V nabídce jsou speciální limonády a piva. Burgery byly dobré, jen bychom uvítaly větší talíře:-)
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 5
Obsluha byla dost hrozná, ne nepříjemná, ale spíš trochu neschopná a vzhled raději nebudu komentovat.... Stejně prostředí restaurace - neměla jsem dojem čistoty. Podle mě se moc snaží o uvolněnou a "domáckou atmosféru", ale spíše to působí neuklizeným dojmem. Všude nějaké meníčka, na stole nebyly příbory, prostírání apod. Ale jídlo výborné!!! (ovšem dle vzhledu veřejné části restaurace abych kuchyň opravdu vidět nechtěla...)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Yes burger bych doporučila. Burgery byly výborné, v nabídce byly zajímavé kombinace. Menu obsahovalo i vegetariáskou verzi a mexickou kuchyni. Obsluha byla milá a dokázala nám poradit, jaký burger stojí za vyzkoušení.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Opět jídlo, které se poměrem jidlo/cena radi do té lepší poloviny. Jsou tam horší a lepší jídla, mimo Burgeru doporučuji i ostatní jídla - kolikrát lepší jak samotný Burgery. Oceňuji pivo, které v Yes Burgeru mají.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Yes burger je už taková moje stálice. Nikdy neurazí, člověk se dobře a hlavně levně nají. Nikdy jsem tu nejedla žádný propadák, naopak si většinou nemam vůbec na co stěžovat.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO