Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 35x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace YES Burger Seifertova

Naše bistro Vám nabízí možnost ochutnat spoustu dobrůtek z americké a mexické kuchyně. Ač nejsme klasický fast food, naší parketou jsou především burgery. Věříme, že si na našich burgerech ze 100% hovězího masa opravdu pochutnáte a mimo jiné oceníte i naši netradiční výzdobu a nekuřácké prostředí. Samozřejmostí je Take away – možnost zabalení jídla s sebou, telefonické objednávky a rezervace. Přijďte se sami přesvědčit a uvidíte.  

Těšíme se na Vás a Vaše domácí mazlíčky můžete vzít s sebou. Otevřeno máme NON-STOP, avšak od 24:00 do 8:00 je prodej možný pouze přes okénko

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Opět jídlo, které se poměrem jidlo/cena radi do té lepší poloviny. Jsou tam horší a lepší jídla, mimo Burgeru doporučuji i ostatní jídla - kolikrát lepší jak samotný Burgery. Oceňuji pivo, které v Yes Burgeru mají.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Yes burger je už taková moje stálice. Nikdy neurazí, člověk se dobře a hlavně levně nají. Nikdy jsem tu nejedla žádný propadák, naopak si většinou nemam vůbec na co stěžovat.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Žižkovský YES Burger je velká klasika. Podnik má takovou specifickou patinu, ale ta tu k tomu nějak patří. Burgery zde mají opravdu vynikající, vyrobené z poctivých domácích ingrediencí. Na jídle je to opravdu znát. doporučuji vyzkoušet.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO