Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 40x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace YES Burger Seifertova

Naše bistro Vám nabízí možnost ochutnat spoustu dobrůtek z americké a mexické kuchyně. Ač nejsme klasický fast food, naší parketou jsou především burgery. Věříme, že si na našich burgerech ze 100% hovězího masa opravdu pochutnáte a mimo jiné oceníte i naši netradiční výzdobu a nekuřácké prostředí. Samozřejmostí je Take away – možnost zabalení jídla s sebou, telefonické objednávky a rezervace. Přijďte se sami přesvědčit a uvidíte.  

Těšíme se na Vás a Vaše domácí mazlíčky můžete vzít s sebou. Otevřeno máme NON-STOP, avšak od 24:00 do 8:00 je prodej možný pouze přes okénko

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Burger a hranolky nám chutnaly, kuřecí stripsy,které jsem měla s sebou pro syna, byly tvrdé. Prostředí takové "specifické", personál ochotný. Restaurace byla příhodná pro sraz, jinak jdu raději do McDonalda.
Restaurace YES Burger Seifertova
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na první pohled působí restaurace jako fastfood, ale jsou zde i místa k sezení. V nabídce jsou speciální limonády a piva. Burgery byly dobré, jen bychom uvítaly větší talíře:-)
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 5
Obsluha byla dost hrozná, ne nepříjemná, ale spíš trochu neschopná a vzhled raději nebudu komentovat.... Stejně prostředí restaurace - neměla jsem dojem čistoty. Podle mě se moc snaží o uvolněnou a "domáckou atmosféru", ale spíše to působí neuklizeným dojmem. Všude nějaké meníčka, na stole nebyly příbory, prostírání apod. Ale jídlo výborné!!! (ovšem dle vzhledu veřejné části restaurace abych kuchyň opravdu vidět nechtěla...)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO