Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 48x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace YES Burger Seifertova

Naše bistro Vám nabízí možnost ochutnat spoustu dobrůtek z americké a mexické kuchyně. Ač nejsme klasický fast food, naší parketou jsou především burgery. Věříme, že si na našich burgerech ze 100% hovězího masa opravdu pochutnáte a mimo jiné oceníte i naši netradiční výzdobu a nekuřácké prostředí. Samozřejmostí je Take away – možnost zabalení jídla s sebou, telefonické objednávky a rezervace. Přijďte se sami přesvědčit a uvidíte.  

Těšíme se na Vás a Vaše domácí mazlíčky můžete vzít s sebou. Otevřeno máme NON-STOP, avšak od 24:00 do 8:00 je prodej možný pouze přes okénko

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Burger byl dobrý, hranolky bohužel obyčejné a moc presmažené nedobré. Domácí tatarka výborná, ale pokud si dáte kečup tak zase příliš dráhý, za tu malou mističku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Starší alternativní restaurace, spíše pro studenty. Pivo špatně natočené (bubliny a hnusná pěna), burger suchý a celkové tomu něco chybělo. Nejspíš naposledy co jsem tu byl.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace, kde burger udělat umí, prostředí působí celkem jednoduše a personál je svým přístupem také celkem neutrální. Myslím, že Yes Burger lze doporučit jako vhodné místo pro běžný oběd.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO