Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

YELLOW FISH Billiard club & coctail bar

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme zde už po několikáté s přáteli na kulečníku a pizze. Pizza ohřívaná, ale celkem dobrá a prostředí příjemné. Tento podnik tedy určitě pro tyto účely doporučujeme ;)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Podnik se nachází v Kohoutovicích. Zašli jsme si sem zahrát biliard, vše fajn. Pivo Svijany dobre. Dali sme si pizzu, která je rozpékaná. Francesco - uzený sýr, klobása, žampiony a Hawai. Pizza je dobrá, akorát jsme trochu déle čekali. Hodnotím kladně.
YELLOW FISH Billiard club & coctail bar YELLOW FISH Billiard club & coctail bar
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Billiard byl super. Pivo Svijany fajn. Obsluha by mohla být rychlejší. Pizza je rozpékaná, ale dobrá. Francesco - uzený sýr, klobása, žampiony a Hawai. Doporučuji.
YELLOW FISH Billiard club & coctail bar YELLOW FISH Billiard club & coctail bar YELLOW FISH Billiard club & coctail bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Bezva podnik pro spojení zábavy, jídla a dobrého pití. Prostorově vhodně umístěné šipkomaty, dostatek místa okolo kulečníkových stolů, příjemná nabídka koktejlů a chutná pizza (ale velmi mastná, možná i o něco víc než velmi... :D ).

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO