Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

YELLOW FISH Billiard club & coctail bar

Náš club se nachází v Brně Kohoutovicích zhruba 5 km od centra. Pro některé je to možná trochu z ruky, ale ti z vás, kteří mají rádi kvalitní, profesionální biliardové stoly, pěkný design, stylové a čisté prostředí, výkonnou vzduchotechniku a vždy místo k zaparkování, si k nám jistě cestu najdou. Navíc kromě biliardu u nás najdete dva šipkové automaty, úžasnou hru NAGELN, cocktail bar a obrovské mořské akvárium. Součástí YELLOW FISH clubu je také kavárna s krásnou dětskou hernou! Za zmínku také stojí, že na našem baru nabízíme 10 druhů sudového vína. YELLOW FISH club je ideální místo pro konání nejen narozeninových oslav, party a firemních večírků, ale i pro nejrůznější školení, semináře nebo prezentace! Naši kavárnu jsme totiž schopni proměnit ve školící místnost s kapacitou až 50 míst!! Obyvatelé Kohoutovic již nemusí jezdit do podobných zařízení v centru Brna, mohou zůstat v blízkosti svého domova a ušetřit tak spoustu peněz a času za dopravu a dát si u nás raději panáka navíc!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme zde už po několikáté s přáteli na kulečníku a pizze. Pizza ohřívaná, ale celkem dobrá a prostředí příjemné. Tento podnik tedy určitě pro tyto účely doporučujeme ;)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Podnik se nachází v Kohoutovicích. Zašli jsme si sem zahrát biliard, vše fajn. Pivo Svijany dobre. Dali sme si pizzu, která je rozpékaná. Francesco - uzený sýr, klobása, žampiony a Hawai. Pizza je dobrá, akorát jsme trochu déle čekali. Hodnotím kladně.
YELLOW FISH Billiard club & coctail bar YELLOW FISH Billiard club & coctail bar
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Billiard byl super. Pivo Svijany fajn. Obsluha by mohla být rychlejší. Pizza je rozpékaná, ale dobrá. Francesco - uzený sýr, klobása, žampiony a Hawai. Doporučuji.
YELLOW FISH Billiard club & coctail bar YELLOW FISH Billiard club & coctail bar YELLOW FISH Billiard club & coctail bar
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO