Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Yellow café

Yellow café byla otevřena v srpnu 2008 na náměstí Bedřicha Smetany v Českém Dubu. Nachází se v blízkosti turisty velmi vyhledávané Johanitské komendy. Najdete zde z převážné většiny zákusky a dorty vlastní výroby. Při výrobě používáme vždy čerstvé a kvalitní suroviny. Můžete si zde vybrat z širokého sortimentu kávy, pohárů, koktejlů a míchaných nápojů. V létě vás osvěží 3 druhy točené zmrzliny a minimálně 6 druhů kopečkové zmrzliny a ledová tříšť. Nabízíme menší sortiment rychlého občerstvení. Hamburgery, párky v rohlíku, smažený sýr, smažené krokety, hranolky a velký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů. Jedinečné jsou GURMÁNSKÉ PÁTKY. Při kterých, máte jedinečnou příležitost ochutnat jídla moderní světové kuchyně, která jste možná ještě nikdy neochutnali a v blízkém okolí ani neochutnáte. V Yellow café se nekouří. Pro kuřáky zde máme vyhrazeno pár míst na terase, která je směrem k náměstí. Rodiče s dětmi mohou využít nekuřáckou terasu s dětským koutkem za Yellow café. V zimě máme k dispozici 2 nekuřácké sklípky ze 14. století pro 18 a 14 osob, které je možno využít na různé oslavy. Připravíme pro Vás MENU viz. galerie/jídla nebo nabídka jídel.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Velmi příjemné posezení a pokec s přáteli u celkem chutného jídla a pití, která nám rozhodně chutnalo. Obsluha byla milá a ochotná a nebylo co by se dalo vytknout.

Antonín Raulím
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba