Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Yellow café

Yellow café byla otevřena v srpnu 2008 na náměstí Bedřicha Smetany v Českém Dubu. Nachází se v blízkosti turisty velmi vyhledávané Johanitské komendy. Najdete zde z převážné většiny zákusky a dorty vlastní výroby. Při výrobě používáme vždy čerstvé a kvalitní suroviny. Můžete si zde vybrat z širokého sortimentu kávy, pohárů, koktejlů a míchaných nápojů. V létě vás osvěží 3 druhy točené zmrzliny a minimálně 6 druhů kopečkové zmrzliny a ledová tříšť. Nabízíme menší sortiment rychlého občerstvení. Hamburgery, párky v rohlíku, smažený sýr, smažené krokety, hranolky a velký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů. Jedinečné jsou GURMÁNSKÉ PÁTKY. Při kterých, máte jedinečnou příležitost ochutnat jídla moderní světové kuchyně, která jste možná ještě nikdy neochutnali a v blízkém okolí ani neochutnáte. V Yellow café se nekouří. Pro kuřáky zde máme vyhrazeno pár míst na terase, která je směrem k náměstí. Rodiče s dětmi mohou využít nekuřáckou terasu s dětským koutkem za Yellow café. V zimě máme k dispozici 2 nekuřácké sklípky ze 14. století pro 18 a 14 osob, které je možno využít na různé oslavy. Připravíme pro Vás MENU viz. galerie/jídla nebo nabídka jídel.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné posezení a pokec s přáteli u celkem chutného jídla a pití, která nám rozhodně chutnalo. Obsluha byla milá a ochotná a nebylo co by se dalo vytknout.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO