Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace YAM YAM Černý Most

Skloubení krásného místa, příjemné atmosféry, exotického jídla a originálních nápojů. Šéfkuchaři jsou inspirování vařením po celé Asii a všechny jejich zkušenosti, zážitky, cestování a poznávání nových kultur a chutí se odráží v každém soustě, které můžete ochutnat. Zkušený personál se postará o to, aby jste odcházeli plní zážitků, dojmů a s pocitem, že se musíte zase jednou vrátit. Navštivte Yam Yam Černý Most a poznejte, jak chutná ta pravá Asie.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Ušpiněné stěny, oprýskaný bar, mokrý a umaštěný stůl. Takto vás uvítá Yam-yam. Následně rychlost obsluhy dává tušit, že budete ohromeni. A skutečně! Jenže milé překvapení to nebylo. Jídlo studené, chuťově nic extra a exkluzivní obsluha, od které jsem se možnosti dát si něco dalšího k pití, dočkal až po příchodu k baru. V této cenové hladině by to mohlo od začátku do konce vypadat trochu jinak - lépe. Člověk by je snad chtěl omluvit tím, že je plno, jenže ono ne, restaurace byla prakticky prázdná. Celkově veliké zklamání.
Restaurace YAM YAM Černý Most Restaurace YAM YAM Černý Most
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Urcite nejlepsi v okoli. Obsluha pomalá, čekání hodinu na jidlo v poloprazdne restauraci je dost. Jidlo dobre, i kdyz ne uplne skvele.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná menší restaurace, specializuje se na asijská jídla. Kousek od metra Černý Most, obsluha milá, jídlo velmi dobré. Restaurace nepatří mezi úplně nejlevnější, ale stojí za to, to vyzkoušet.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO