8 fotek

Restaurace YAM YAM Černý Most

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace YAM YAM Černý Most

Skloubení krásného místa, příjemné atmosféry, exotického jídla a originálních nápojů. Šéfkuchaři jsou inspirování vařením po celé Asii a všechny jejich zkušenosti, zážitky, cestování a poznávání nových kultur a chutí se odráží v každém soustě, které můžete ochutnat. Zkušený personál se postará o to, aby jste odcházeli plní zážitků, dojmů a s pocitem, že se musíte zase jednou vrátit. Navštivte Yam Yam Černý Most a poznejte, jak chutná ta pravá Asie.

Zobrazit více
  • +2

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 2
  • Prostředí: 2

Ušpiněné stěny, oprýskaný bar, mokrý a umaštěný stůl. Takto vás uvítá Yam-yam. Následně rychlost obsluhy dává tušit, že budete ohromeni. A skutečně! Jenže milé překvapení to nebylo. Jídlo studené, chuťově nic extra a exkluzivní obsluha, od které jsem se možnosti dát si něco dalšího k pití, dočkal až po příchodu k baru. V této cenové hladině by to mohlo od začátku do konce vypadat trochu jinak - lépe. Člověk by je snad chtěl omluvit tím, že je plno, jenže ono ne, restaurace byla prakticky prázdná. Celkově veliké zklamání.

  • Restaurace YAM YAM Černý Most
  • Restaurace YAM YAM Černý Most
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace