Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

1 fotka
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení XXXL restaurace Černý Most

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Asi byste nečekali restauraci na takové úrovni v obchodním domě s nábytkem. Sem ale klidně můžete zajít i bez nakupování a vůbec nebudete litovat. Jídlo má skvělou úroveň, vyberete si z bohaté nabídky a jejich zákusky - jedna báseň. Restaurace je dražší, ale lze využít různé slevové kupony, třeba z aktuálního letáku, nebo akční nabídku, a pak už to tak strašné není. Personál je milý, bonusem dětský koutek oddělený dveřmi a možnost sednout si od něj dál, aby Vás děti nerušili. Já určitě doporučuji.

  • Stránka:
  • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba