Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 142x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

XL Restaurant Grill & Bar

Přehled hodnocení
89% celkově
82% personál
90% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 76x
4 53x
3 13x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 1
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace je velmi prijemna a jidlo me osobne chutnalo ale ochutnaval jsem i jidlo kolegu a kureci maso bylo vysusene. Personal je velmi spatny, dva krat zauctovane napoje, nedonesene napoje. Dojedene talire se odnesli jen pulku, nezeptali se zda chceme dezwrt nebo kafe. Kvuli personalu bych se osobne nevratil do podniku.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace opět nezklamala. Jejich domácí těstoviny byly výborné, a smažená rýže bylo něco tak dobrého, že jsem možná z rýže lepší pokrm nejedla. Při úterku bylo plno, ale zároveň byl klid na rodinnou večeři.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nová restaurace s moderním konceptem piva z tanku, pootevřené kuchyně k nahlédnutí a s důrazem na kvalitní maso. Svíčková z wok pánve s křehkou zeleninou byla moc dobrá, restauraci doporučuji.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Na začátku trochu cukatůra s přijetím voucheru, musel jsem dokazovat rezervaci prostřednictvím RESTU na mobilu. Pivo bylo vynikající, smažený jalapeňos jakbysmet, studená trhaná kachna ve skle průměrná, ale moc hezky naaranžovaná. Celkově moc dobrá restaurace. Na konci nebyl (nepřekvapivě) odečten voucher, musel jsem to jaksi připomenout...
XL Restaurant Grill & Bar XL Restaurant Grill & Bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy obsluha příjemná, prostředí pěkné. Vyzkoušeli jsme jídla - marinovaná žebra a rizoto. Žebra měly skvělou chuť a byly správně kořeněná, výborná omáčka. Rizoto s mascarpone a filírovým kuřetem se povedli. Večer jsme si užili a oblsuha byla rychlá a nezapomínali na nás, i když měli plno. :) Přijdeme zas
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Skvělé maso, předkrm, zákusek spolu s nádherným interiérem. Hlavní jídla mimo masa dobré, ale neoslni. Obsluha měla nejspíš špatný den. Servírování jídel postupně stolu, kdy chcete jíst společně, naprosto nevhodné, ještě když vám přinesou jídlo bez přílohy a tu vám přinesou až o 5 minut později a mezitím ještě obsluhují jiné stoly, které přišli po vás a dávají jim jídla, co jste měli vy objednané. V restauraci takových ambicí nevhodné a reakce byla ještě nejvhodnější. Na dotaz, že jsme měli k jídlu ještě přílohu a z 8 jsme mělo jídlo jen 3, odpověděli, že mají málo rukou, přičemž stihli obsloužit jiný stůl mezi tím jídly, co jsme měli taky objednané a dříve. Takže čekat se steakem na přílohu a k tomu než ostatním přinesou jídlo, aby jste mohli začít jist současně, není v takové restauraci v pořádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je příjemná a vhodná na jakoukoliv událost. Koncept zde má hlavu i patu. Jídlo je dobré, prezentace taky. Je vidět, že si kuchař v kuchyni dává záležet.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO