Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 29x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Xin Tian Hao

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
77% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 15x
3 7x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Klasická čína, co si budeme povídat. Nabídka je možná až moc pestrá, že si člověk nemůže vybrat. :-) Ostrokyselá polévka mi chutnala, následně jsem si dal kuřecí nudle.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Rozhodně si tuto restauraci nemůžeme vynachválit. S kamarády jsme si dali kuře ve sladkokyselé omáčce, pikantní polévku a voňavou kachnu s restovanými nudlemi a olizovali jsme se až za ušima. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vyrazili jsme s kolegy na oběd do této čínské restaurace, kde nám docela chutnalo. Dali jsme si kachnu tří chutí, sushi a polévku. Všechno bylo výborné, ale trochu jsme na jídlo čekali.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
s přáteli jsme byli opět v čínské restauraci vedle Václavského náměstí a opět nás restaurace nezklamala. Tentokrát jsme trochu experimentovali a objednali jsme si mořskou polévku a k hlavnímu jídlu sushi a mořské plody. Můžeme doporučit! :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S partnerkou jsme se rozhodli navštívit tuto restauraci, protože vždy když na nás přijde chuť na pravou čínu, tak neváháme a jedeme sem na Václavák. Dali jsme si dohromady čínské nudle se třemi druhy masa a k tomu sushi set s lososem, tuňákem a krevetami. Chutnalo nám moc!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobré čínské bistro ve všech ohledech. Personál přátelský a velmi příjemný, vždy plně k dispozici. Jídlo chutné, jako vždy jsem si pochutnal za příjemnou cenu. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S kamarádama jsme byli posledně v naší klasické restauraci Xin Tian Hao a tentokrát jsme si dali mořskou polévku a kachní kuličky ve sladokyselé omáčce. Moc nám chutnalo a rádi přijdeme příště!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V červnu jsme si při návštěvě Xin Tian Hao dali kachní maso s restovanými nudlemi a byli jsme velice spokojení. Kachna byla krásně křupavá a restované nudle, tak jak mají být, které doplnila zelenina.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zdravím! V restauraci jsme byli s přáteli a co se týče jídla a obsluhy, tak nemůžeme nic vytknout. Jedinou výtkou je snad až přemrštěný obsah jídel, kde nějaké se liší jen v pár ingrediencích či surovinách a hned se jmenují jinak, pak vzniká to, že se prolistováváte a nemůžete si vybrat jako my. Převažují však klady. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sushi na Václavském náměstí v patře průchodné haly je v pěkném prostředí, mají opravdu obrovský výběr, pro nás až moc, protože nevíme co si pokaždé vybrat. :-) Sushi je chutné a lahodné. Doporučujeme!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO