Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Xin Tian Hao

Přehled hodnocení
83% celkově
81% personál
80% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 27x
3 7x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrate jsme si dali 3 druhy masa opet s restovanymi nudlemi plus jsme k tomu pridali jako predkrm polevky - klasickou cinskou palivou a druhou s morskymi plody. Nutno rici, ze zde urcite neplati kvantita nad kvaliou, nybrz oboje dohromady.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zde jsme si pochutnali na restovanych nudlich s kousky zeleniny a krupavym kachnim masem. Je to nas oboibeny podnik, chodime sem casto a i lokalita Vaclavskeho namesti nam vyhovuje.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Nečekejte honosné stoly a prostředí, jde o klasickou čínskou restauraci s odpovídajícím servisem a vybavením, ale jídlo bylo překvapivě chutné v poměru cena/výkon. Vyzvednout musím jeden z předkrmů a to marinovaný vepřový jazyk. Vyzkoušejte.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zde můžeme jednoznačně potvrdit chválu, která se nese v předchozích recenzích. Jako předkrm jsme si dali smažené taštičky, následně krabí polévku s chřestem a jako hlavní chod shushi maki a sushi set s 8 ks.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tato Cinska restaurace nas mile prekvapila. Cela rodinka jsme byli spokojeni. Koupili jsme si sushi plne avokadem a lososem, k tomu jsme si dali predkrm z morskych plodu. Bomba! :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byl jsem tady s klientem a bylo nam super. Je to v centru a maji opravdu bohaty vyber. Kahnimi kousky ve sladkokysele omacce jsme nepohrdli a pravou palivoupolevkou tez ne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kamarády jsem vzal do této mé tolik oblíbené restaurace a dali jsme si všichni dohromady sushi set za nějakých tisíc korun, který obsahoval asi 20 kusů maki včetně lososa, avokáda, tuňáka, pak nikiri s krevetami a mořskými plody a pár kusů tzv. sashimi lososů. No nabouchali jsme se slušně :-))
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pozval jsem zde svého kolegu na menší pracovní schůzku, z důvodu přístupnosti do centra a nerušivého prostředí, kde se dá v restauraci i popovídat. Dali jsme si restované nudle s několika druhy masa + k tomu na ochutnávku pár druhů sushi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsem měl chuť na nějaké asijské pikantní jídlo a tak jsem navštívil tuto restauraci a musím říct že jsem udělal dobře. Personál je velice milý a polévka i hovězí po thajsku mě chutnalo. Velká porce že mi to co jsem nesnědl museli zabalit s sebou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Včera jsem sem vzal kamarády a vychvalovali si to! Jeden jsme si dal restované nudle s kuřecím masem, druhý si dal gigantickou mořskou polévku a já nabídku sushi. Ocházeli jsme s úsměvem. :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO