Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Xbowling Žižkov

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Bowling jsem navštívil s přáteli a bylo to tragické, obsluha nepříjemná, jídlo dobré, prostředí příjemné moderní ale na posezení to moc není jelikož je prostor restaurace a bowlingu je spojen. Nic méně bowling je skvělý moderní a funkční. Akorát obuv na bowling je nedostačující žádná údržba ani dohled nad obuvi tím pádem berete obuv hned po někom jiném bez jakého koliv ošetření či vyčištění.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bowling is overall nice. Food above standard for this kind of place. We were 10 people and booked for 2 lanes. No problems with booking. Shoes are for free, that's a nice thing ;) Only problems are the location (not really easy to find) and the fact that sometimes the pins were missing (promptly corrected by personell anyway).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Skvělé místo k zábavě s přáteli,zahrajete si bowling,dáte si drinky a pak si vyberete z menu něco dobrého. Třeba bramborový salát s řízkem,tatrák nebo bramboračku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace v rámci bowlingového centra. V případě, že jdete na oběd po dohrání bowlingu, tak fajn volba. Slušný výběr poledního menu za přijatelné ceny. Obsluha rychlá, bez problému. Interiér příjemný hodící se ke sportovnímu duchu. Dráhy super, takze bowling také doporučuji.
Recenze je užitečná (0)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO