Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Xbowling Žižkov

Moderní  bowling v centru Prahy. Lze využít 6 profi drah. V restauraci se o vaše mlsné jazýčky postarají dva velmi zkušení kuchaři Martin Russ a Ondřej Šolc. Oba jsou členové AKC České republiky a Martin je navíc absolventem Kulinářské akademie při AKC ČR. Mají zkušenosti s českou a mezinárodní kuchyní. Můžete se těšit, že některá z jejich specialit přistane právě na vašem talíři. Připraví vám menu pro vaši oslavu i raut pro vaši párty. Každý pracovní týden pro vás nachystají polední menu s polévkou a hlavním jídlem. Osvěžují nabídku velkým množstvím akcí, jakou jsou ryby, steaky, sezónní či fitness pokrmy. Pokud nenaleznete nic pro vaši chuť, zeptejte se a pokud to budou umět, uvaří vám cokoli.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Bowling jsem navštívil s přáteli a bylo to tragické, obsluha nepříjemná, jídlo dobré, prostředí příjemné moderní ale na posezení to moc není jelikož je prostor restaurace a bowlingu je spojen. Nic méně bowling je skvělý moderní a funkční. Akorát obuv na bowling je nedostačující žádná údržba ani dohled nad obuvi tím pádem berete obuv hned po někom jiném bez jakého koliv ošetření či vyčištění.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bowling is overall nice. Food above standard for this kind of place. We were 10 people and booked for 2 lanes. No problems with booking. Shoes are for free, that's a nice thing ;) Only problems are the location (not really easy to find) and the fact that sometimes the pins were missing (promptly corrected by personell anyway).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Skvělé místo k zábavě s přáteli,zahrajete si bowling,dáte si drinky a pak si vyberete z menu něco dobrého. Třeba bramborový salát s řízkem,tatrák nebo bramboračku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO