5 fotek

Restaurace Xbowling Žižkov

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Xbowling Žižkov

Moderní  bowling v centru Prahy. Lze využít 6 profi drah. V restauraci se o vaše mlsné jazýčky postarají dva velmi zkušení kuchaři Martin Russ a Ondřej Šolc. Oba jsou členové AKC České republiky a Martin je navíc absolventem Kulinářské akademie při AKC ČR. Mají zkušenosti s českou a mezinárodní kuchyní. Můžete se těšit, že některá z jejich specialit přistane právě na vašem talíři. Připraví vám menu pro vaši oslavu i raut pro vaši párty. Každý pracovní týden pro vás nachystají polední menu s polévkou a hlavním jídlem. Osvěžují nabídku velkým množstvím akcí, jakou jsou ryby, steaky, sezónní či fitness pokrmy. Pokud nenaleznete nic pro vaši chuť, zeptejte se a pokud to budou umět, uvaří vám cokoli.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Bowling jsem navštívil s přáteli a bylo to tragické, obsluha nepříjemná, jídlo dobré, prostředí příjemné moderní ale na posezení to moc není jelikož je prostor restaurace a bowlingu je spojen. Nic méně bowling je skvělý moderní a funkční. Akorát obuv na bowling je nedostačující žádná údržba ani dohled nad obuvi tím pádem berete obuv hned po někom jiném bez jakého koliv ošetření či vyčištění.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace