Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Xbowling Žižkov

Moderní nekuřácký bowling v centru Prahy. 6 profi drah, vlastní parkoviště, salonek, restaurace a plně vybavený bar. Ideální pro rodinné a firemní akce. V restauraci se o vaše mlsné jazýčky postarají dva velmi zkušení kuchaři Martin Russ a Ondřej Šolc. Oba jsou členové AKC České republiky a Martin, je navíc absolventem Kulinářské akademie při AKC ČR. Mají zkušenosti s českou a mezinárodní kuchyní a proto se můžete těšit, že některá z jejich specialit přistane právě na vašem talíři. Připraví vám menu pro vaši oslavu i raut pro vaši párty. Každý pracovní týden pro vás připraví polední menu s polévkou a hlavním jídlem za 90,-Kč. Osvěžují nabídku velkým množstvím akcí, jakou jsou ryby, steaky, sezónní či fitness pokrmy. Pokud nenaleznete nic pro vaši chuť, zeptejte se a pokud to budou umět, uvaří vám cokoli.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bowling is overall nice. Food above standard for this kind of place. We were 10 people and booked for 2 lanes. No problems with booking. Shoes are for free, that's a nice thing ;) Only problems are the location (not really easy to find) and the fact that sometimes the pins were missing (promptly corrected by personell anyway).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Skvělé místo k zábavě s přáteli,zahrajete si bowling,dáte si drinky a pak si vyberete z menu něco dobrého. Třeba bramborový salát s řízkem,tatrák nebo bramboračku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace v rámci bowlingového centra. V případě, že jdete na oběd po dohrání bowlingu, tak fajn volba. Slušný výběr poledního menu za přijatelné ceny. Obsluha rychlá, bez problému. Interiér příjemný hodící se ke sportovnímu duchu. Dráhy super, takze bowling také doporučuji.
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO