Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Xbowling U Sv. Bartoloměje - Kyje

Xbowling U Sv. Bartoloměje - Kyje disponuje plně zásobeným barem, pro milovníky piva nabízí 4 druhy točených piv a další dvě k tomu lahvové. Pokud si raději vychutnáte skleničku vína, v nabídce máme oblíbenou českou značku Lechovice. Jejich specialitou jsou skvělé domácí limonády, nepoužívají žádné sirupy, ale od nich dostanete džbánek plný ovoce. Pokud bude chuť na něco ostřejšího, určitě si vyberete z velkého množství alkoholu, zvláště nabídka rumů z mnoha koutů.

O Vaše mlsné jazýčky se bude starat tým kuchařů pod vedením Pepy. Jejich tým kuchařů má dostatečné zkušenosti s českou a mezinárodní kuchyní a proto se můžete těšit, že některá z jejich specialit přistane právě na Vašem talíři. Připraví Vám menu pro Vaši oslavu i raut pro vaši párty či svatbu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno