Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Wokin

Noodle bistro plné asijských nudlí, polévek a salátů, jedinečně připravovaných mas a originálních chutí. Wokin se specializuje na kvalitní maso v zajímavých úpravách. Maso vedle nudlí hraje prim, ne jen druhořadý doplněk celého pokrmu. Můžete si zde vybrat suroviny podle svého gusta a možností. Nudle či rýži doplníte masem, tofu, zeleninou a křupavým posypem. Chuťový zážitek můžete završit některou z asijských omáček, připravovaných podle našich receptur.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ačkoli nejsem velký milovník asijské kuchyně, tohle bistro je prostě super. Jídlo si namícháte přesně podle sebe, to se mi moc líbí. Porce jsou velké. Ceny mají trošku vyšší, ale žádná katastrofa. Za mě je doporučení určitě na místě a rozhodně se brzo vrátím :-)
Restaurace Wokin
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO