Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace WOK & SUSHI - AREA BORY

Přehled hodnocení
81% celkově
84% personál
76% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 7x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do této restaurace chodíme na running sushi párkrát do roka a vždy si nacpeme bříška. Upřímně dnes byl výběr na pásu poněkud slabší. Prostě pokaždé to je jiné a proto příště vyzkoušíme znovu ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva byla příjemná, restaurace nebyla příliš plná, jídlo bylo za chvilku připravené. Kuře na medu bylo sice docela vysušené, ale spravil to dobrý čínský čaj z pražené rýže :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velmi dobré BENTO 7 (není to ostré, není třeba je toho bát). Doporučuji začít hlavním chodem a polévku nechat na potom (je toho opravdu hodně, ale je pravda, že polévka mezitím vystydne). Nicméně jídlo je velmi chutné a cenově rozhodně přijatelné. Když budete mít štěstí, narazíte i na vtipnou obsluhu. Příjemná večeře.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme spokojeni jako vždy. Sushi jezdilo jako o závod, závitky a saláty z čínského bufetu skvělé, starala se o nás milá slečna v souhře s panem provozním. Domácí ledový čaj výborný, ač místo avizované limetky s citronem. Sushi převážně s lososem, mušlemi, uzeným úhořem, ředkví, avokádem, okurkou a krabími tyčinkami. Už nám zbývá jen najít recept, jak se pokaždé nepřejíst.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo mají perfektní, saláty čerstvé a dobře dochucené, sushi také vynikající. Obsluha příjemná, byli jsme spokojeni. Jen to prostředí obchodního centra není příliš příjemné.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace se podle mého názoru hodí spíše na kratší posezení vzhledem k umístění v OD. je mírně hlučnější, personál bez v pohodě spíše neutrální. Jídlo luxusní, určitě ještě hodněkrát zajdeme.
Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Takový typ restaurace jsem navštívil poprvé a musím říct, že mne to nadchlo. Sushi naprosto vynikající, obsluha příjemná, ceny jsou odpovídající kvalitě. Určitě znovu navštívíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO