Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace WOK & SUSHI - AREA BORY

Přehled hodnocení
75% celkově
77% personál
72% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 9x
3 2x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Takze interier fajn. Stoly pod ktere se nevejdou zidle, skripejici pas s running sushi, kde je maly vyber. Za tu cenu opravdu to nejlevnejsi sushi prevazne jen se zeleninou a ovocem. Malo lososa, tunak zadny. Za tu dobu co jsem navstevoval ruzna running sushi, tak tohle zatim nejhorsi. K tomu mate jeste koutek kde si muzete nabrat zeleninu, salaty, zmrzlinu a jine, ale nikdo Vam to nerekne, ze to mate k tomu. Co vic dodat.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Running sushi maly vyber. Je to ostuda. Navstevuji sushi po cele ČR, ale tady zatim nejslabsi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace s running sushi, do které se ráda vracím. Sushi na pásu je v přijatelné kvalitě, ale také mne vždy zláká samoobslužný bar, kdy si můžete vybrat různé druhy mořských plodů a kuchaři vám je připraví podle vaší chuti.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do této restaurace chodíme na running sushi párkrát do roka a vždy si nacpeme bříška. Upřímně dnes byl výběr na pásu poněkud slabší. Prostě pokaždé to je jiné a proto příště vyzkoušíme znovu ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva byla příjemná, restaurace nebyla příliš plná, jídlo bylo za chvilku připravené. Kuře na medu bylo sice docela vysušené, ale spravil to dobrý čínský čaj z pražené rýže :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velmi dobré BENTO 7 (není to ostré, není třeba je toho bát). Doporučuji začít hlavním chodem a polévku nechat na potom (je toho opravdu hodně, ale je pravda, že polévka mezitím vystydne). Nicméně jídlo je velmi chutné a cenově rozhodně přijatelné. Když budete mít štěstí, narazíte i na vtipnou obsluhu. Příjemná večeře.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme spokojeni jako vždy. Sushi jezdilo jako o závod, závitky a saláty z čínského bufetu skvělé, starala se o nás milá slečna v souhře s panem provozním. Domácí ledový čaj výborný, ač místo avizované limetky s citronem. Sushi převážně s lososem, mušlemi, uzeným úhořem, ředkví, avokádem, okurkou a krabími tyčinkami. Už nám zbývá jen najít recept, jak se pokaždé nepřejíst.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO