Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace WOK & SUSHI - AREA BORY

Nejpříjemnější způsob, jak se ponořit do chutí japonských specialit, je jedním ze způsobů, jak si můžete pochutnat na japonských specialitách (sushi). Na otočném pásu se neustále objevují talíře se sushi, maki, dim-sun a jinými asijskými specialitami. Stačí pouze otevřít dvířka a vybrat si specialitu podle své chuti. K tomu Vám obsluha přinese v ceně zahrnutou polévku misó nebo pikantní čínskou polévku.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do této restaurace chodíme na running sushi párkrát do roka a vždy si nacpeme bříška. Upřímně dnes byl výběr na pásu poněkud slabší. Prostě pokaždé to je jiné a proto příště vyzkoušíme znovu ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva byla příjemná, restaurace nebyla příliš plná, jídlo bylo za chvilku připravené. Kuře na medu bylo sice docela vysušené, ale spravil to dobrý čínský čaj z pražené rýže :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velmi dobré BENTO 7 (není to ostré, není třeba je toho bát). Doporučuji začít hlavním chodem a polévku nechat na potom (je toho opravdu hodně, ale je pravda, že polévka mezitím vystydne). Nicméně jídlo je velmi chutné a cenově rozhodně přijatelné. Když budete mít štěstí, narazíte i na vtipnou obsluhu. Příjemná večeře.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO