Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace WOK & SUSHI - AREA BORY

Nejpříjemnější způsob, jak se ponořit do chutí japonských specialit, je jedním ze způsobů, jak si můžete pochutnat na japonských specialitách (sushi). Na otočném pásu se neustále objevují talíře se sushi, maki, dim-sun a jinými asijskými specialitami. Stačí pouze otevřít dvířka a vybrat si specialitu podle své chuti. K tomu Vám obsluha přinese v ceně zahrnutou polévku misó nebo pikantní čínskou polévku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme spokojeni jako vždy. Sushi jezdilo jako o závod, závitky a saláty z čínského bufetu skvělé, starala se o nás milá slečna v souhře s panem provozním. Domácí ledový čaj výborný, ač místo avizované limetky s citronem. Sushi převážně s lososem, mušlemi, uzeným úhořem, ředkví, avokádem, okurkou a krabími tyčinkami. Už nám zbývá jen najít recept, jak se pokaždé nepřejíst.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo mají perfektní, saláty čerstvé a dobře dochucené, sushi také vynikající. Obsluha příjemná, byli jsme spokojeni. Jen to prostředí obchodního centra není příliš příjemné.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace se podle mého názoru hodí spíše na kratší posezení vzhledem k umístění v OD. je mírně hlučnější, personál bez v pohodě spíše neutrální. Jídlo luxusní, určitě ještě hodněkrát zajdeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO