Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Wok Food

Oblíbili jste si čínskou kuchyni a hledáte restauraci, kde se na čínskou kuchyni zaměřují? Tak to budete v obchodním centru Futurum Hradec Králové správně. Zde najdete restauraci Wok Food, která nabízí svým zákazníkům vynikající čínskou kuchyni včetně skvělých příloh. Dále si mohou zákazníci samozřejmě vybrat z řady nealkoholických nápojů. Tak navštivte tuto restauraci a poznejte, jak chutná opravdové jídlo čínské kuchyně.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    3

Všude mají napsáno, že otevřeno je do 21:00, ale dnes nás velmi nepříjemně vyhodili od okénka s tím, ať k nim ani nekoukáme, že už mají zavřeno. Pokud by nám řekli, že se omlouvají, ale mají například inventuru, tak v pořádku. Ale nikde oznámení a navrch arogantní chování, že po nich vůbec něco chceme v jejich pracovní době.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba