Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Wings

Restaurace s ručně malovanými motivy z období 40 a 50 let s letní zahrádkou přímo v centru Brna. V restauraci Wings vybírejte z nabídky české a mezinárodní kuchyně. Každý den pro Vás připravují ta nejlepší menu za příznivé ceny. K dispozici je i nekuřácký salónek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme opět navštivili tuhle restauraci urostřed slvkovského náměstí. A jako posledně bylo vše v naprostém pořadku. Jidlo pití i obsluha bylo v naprostém pořádku. Jedním slovem super!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsem navštívila už po druhé a opět mne zde nic nezklamalo. Obsluha fantastická, jídlo bylo výborné. Celkový dojem z restaurace tedy na jedničku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné, ale spíše hospodské prostředí. Pivečko nabízí Starobrno a Rampušáka. WC je společné dámy a páni, to se moc nevidi. Později si nás obsluha moc nevšímala, ale celkově doporučujeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO