Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Wings & Burgers

Unikátní restaurace a pub Wings & Burgers je založená především na originálně upravovaných kuřecích křídlech, které servírují již od roku 2003. Dále podávají domácí hamburgery a také vynikající české speciality jako jsou pečené vepřové žebra nebo pikantní hovězí guláš s domácím staročeským braborákem. K jejich specialitám čepují klasická česká piva, jako Plzeňský prazdroj 12˚ nebo světlý a tmavý Velkopopovický Kozel, ale nabízí i nevšední míchané koktejly.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno