Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

21 fotek
5 0 1

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Wildflower Cocktail lounge & Cafe

Wildflower je místem, kde se městský ruch prolíná s harmonickou přírodou.

Existuje pár, pro někoho možná nepatrných, přesto však důležitých, detailů, které dělají Wildflower výjimečným podnikem. Není to jen samotné místo, signature drinky ani jídlo, které podávají. To, co je skutečně odlišuje od ostatních, je vášeň a nadšení pro práci, kterou dělají. Ať už v podobě koktejlů, kávy nebo hudby... nic ovšem nepřekoná to, co je jejich hlavním posláním. Totiž aby ses u nich necítil jen dobře, ale jedinečně
 Ví, že existuje mnoho míst, kde můžeš trávit svůj, pevně však věří tomu, že každá návštěva u nich bude nezapomenutelným zážitkem. V prvním patře najdeš útulnou kavárnu, kde si můžeš vychutnat výběrovou kávu nebo domácí dort. Nebo si skoč na něco ostřejšího do jejich cocktail lounge ve spodním patře. 

Ať už se jedná o snídani, obchodní jednání nebo jen o odpočinek s přáteli po náročném dni či noci, slibují, že se budeš cítit jako jejich jediný host výjimečně. Vítají tě ve světe Wildflower, těší se na tebe.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno