Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

11 fotek
Na mapě

Informace WERK Pub & Coffee

WERK Pub & Coffee se může chlubit příjemným interiérem, jehož industriální ráz je spojen se známým prostředím Třineckých železáren, podpořený například osvětlením a zjemněn a zútulněn využitím dřeva v teplých odstínech. Jak již samotný název napovídá, jedná se o koncept, kde prim hraje pivo. A to pivo ne ledajaké, ale pivo řádně opečovávané a odborně načepované. Dopřát si můžete rovněž příjemný relax s prémiovou Coffee Werk z tradiční italské rodinné pražírny. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Je to přesně ta hospůdka, kterou jsme v centru Třince postrádali. Svým prostředím navodí tu správnou atmosféru pro ty správné srdcaře, kteří žijí Třincem a hutí, která neodmyslitelně k němu patří...

Martin Pastuszek
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno