Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 80x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Wellington Cafe

Přehled hodnocení
89% celkově
91% personál
83% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 48x
4 28x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí cítila jsem se jako bych seděla u nás v kuchyni. Jídlo mi chutnalo,ale maso v hamburgu mohlo by teplejší. Kokosový cheeescake a káva super. V interiéru jsou menší zavady, které škodi dobrému dojmu.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo, ostatně jako zatím vždy když jsme Wellington navštívili, bylo naprosto perfektní, poctivá kuchyně z poctivých surovin za přiměřenou cenu, tak to mám rád :) Jediné co mi na Wellingtnu dlouhodobě vadí je prostředí restaurace, je sice příjemné, ale na mě působí studeným, až neosobním dojmem, což vždy trochu kazí celkový dojem z návštěvy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
ZDRAVÍ NA TALÍŘÍCH I VE SKLENKÁCH. Odborníci varují všechny, kdo jsou odhodláni s novým kalendářem v ruce okamžitě zhubnout a žít naprosto jinak; je nanejvýše moudré, abychom na sebe byli vlídní a změnu si jednak správně načasovali a rozumně rozfázovali její realizaci. Proč? – s počátkem roku se pravidelně objevuje chřipka a razantní změna jídelníčku může oslabit organizmus tak, že pak dojde k onemocnění. Takže my jsme - díky radám výživových specialistů - naopak zintenzivnili radostné procházky do sympatických brněnských gastrozařízení a vyloženě jsme se zaměřili na ZDRAVÁ jídla. WELLINGTON jich nabízí opravdu hodně a my ochutnali: kaviár z červené řepy, olivovou tapenádu, čerstvý zeleninový salát, rizoto s pečenou dýní a květákový kuskus. Já ujížděla na SKOTSKÉM čaji s kořením a sušeným ovocem, můj milý se seznamoval s Heřmanem. Díky za možnost uplatnit kupon, obsluha byla velmi milá, také v kuchyni nám ochotně vyšli vstříc ohledně všech našich přání. Restauraci s chutí vřele doporučíme přátelům. POPŘEJME SI POHODU A PEVNÉ ZDRAVÍ PO CELÝ ROK 2017!
Wellington Cafe Wellington Cafe Wellington Cafe Wellington Cafe Wellington Cafe Wellington Cafe
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
+ Jídlo bylo velice pěkně servírované, nápadité kombinace, sladěné chuti různých surovin. + Výborné čaje + Příjemné prostředí - Opakovaně se nám stalo, že v naší společnosti byly 3 ženy, a jedna z nich dostala jídlo jako poslední. - Nemožnost platit kartou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Po delší době jsem navštívil Wellington cafe v mojí bývalé domovině, zda-li se něco nezměnilo. Díky bohu nezměnilo. Zdejší podnik je stále nadmíru oproti jiným lokálům v okolí, zvláště v poměru jídla a ceny. Jídlo má svou kvalitu a chuť surovin je cítit. I přes obědový nával, obsluha svižná a bleskurychlá, dnes v podání samotného MasterChefa! Ač již přesídlen, určitě tam zas někdy zajdu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Túto reštauráciu sme si vybrali na základe sledovania MasterChef a musím povedať že to bolo jedno veľké sklamanie. Pozitívom bola obsluha a skvelé vína. Bohužiaľ všetko ostatné nás sklamalo. Toalety s pavučinou by sa ešte dali zniesť, ale jedlo... Vybrali sme si vlajkovú loď, rump steak a hovädzie maso v teriyaki omáčke so zeleninovými hranolkami. Streak bol tuhý a nerovnomerne prepečený, teriyaki straaaašne presolená a veľmi málo hranoliek. Ako by povedal Marek Raditsch: "Toto že je MasterChef? To je odpad." Veľká škoda lebo si myslím, že menu má potenciál. Dalo by sa to pochopiť keby boli ceny polovičné, ale keď si to napr. porovnám s reštauráciou Konfit, kde sme boli týždeň po návšteve Wellington Cafe a za rovankú útratu sme mali skvelo pripravené jedlo a o prostredí ani nehovorím.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Z poledního menu (ve 12:30) už neměli zrovna to, co jsem chtěl. Dal jsem si tedy krémové risotto s pečenou dýní. Zdálo se mi ale spíše řídké než krémové. Asi to bylo tím, že parmezánu tam bylo opravdu jen symbolicky, jen trochu posypáno. Chuťuvě jinak dobré, ale zdálo se to prostě ošizené. Trochu zklamání, ale určitě jim dám ještě šanci. A v Řečkovicích podnik podobného ražení není, pokud vím.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO