Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 78x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Wellington Cafe

Restaurace a kavárna Wellington je zaměřena na kvalitní gastronomii s využitím místních sezonních produktů. Masterchef Petr Jonáš sestavuje každý týden nové menu, často ze surovin, které přes víkend sám nasbírá či vypěstuje na své zahradě. Nabídku doplňuje italská káva Varesina, pšeničné pivo Maisel’s Weisse, domácí čaje, míchané nápoje či širší nabídka vín.

Smyslem a důvodem vzniku restaurace a kavárny Wellington bylo, aby i místní klientela dostala možnost se dobře a kvalitně najíst, bez nutnosti jezdit do centra města. Restaurace také slouží jako dějiště zajímavých kulturních akcí či koncertů. V našem interiéru je možné také uskutečnit výstavu Vašich uměleckých děl, ať už obrazů či fotek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Z poledního menu (ve 12:30) už neměli zrovna to, co jsem chtěl. Dal jsem si tedy krémové risotto s pečenou dýní. Zdálo se mi ale spíše řídké než krémové. Asi to bylo tím, že parmezánu tam bylo opravdu jen symbolicky, jen trochu posypáno. Chuťuvě jinak dobré, ale zdálo se to prostě ošizené. Trochu zklamání, ale určitě jim dám ještě šanci. A v Řečkovicích podnik podobného ražení není, pokud vím.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO