Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 82x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Wellington Cafe

Restaurace a kavárna Wellington je zaměřena na kvalitní gastronomii s využitím místních sezonních produktů. Masterchef Petr Jonáš sestavuje každý týden nové menu, často ze surovin, které přes víkend sám nasbírá či vypěstuje na své zahradě. Nabídku doplňuje italská káva Varesina, pšeničné pivo Maisel’s Weisse, domácí čaje, míchané nápoje či širší nabídka vín.

Smyslem a důvodem vzniku restaurace a kavárny Wellington bylo, aby i místní klientela dostala možnost se dobře a kvalitně najíst, bez nutnosti jezdit do centra města. Restaurace také slouží jako dějiště zajímavých kulturních akcí či koncertů. V našem interiéru je možné také uskutečnit výstavu Vašich uměleckých děl, ať už obrazů či fotek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
ZDRAVÍ NA TALÍŘÍCH I VE SKLENKÁCH. Odborníci varují všechny, kdo jsou odhodláni s novým kalendářem v ruce okamžitě zhubnout a žít naprosto jinak; je nanejvýše moudré, abychom na sebe byli vlídní a změnu si jednak správně načasovali a rozumně rozfázovali její realizaci. Proč? – s počátkem roku se pravidelně objevuje chřipka a razantní změna jídelníčku může oslabit organizmus tak, že pak dojde k onemocnění. Takže my jsme - díky radám výživových specialistů - naopak zintenzivnili radostné procházky do sympatických brněnských gastrozařízení a vyloženě jsme se zaměřili na ZDRAVÁ jídla. WELLINGTON jich nabízí opravdu hodně a my ochutnali: kaviár z červené řepy, olivovou tapenádu, čerstvý zeleninový salát, rizoto s pečenou dýní a květákový kuskus. Já ujížděla na SKOTSKÉM čaji s kořením a sušeným ovocem, můj milý se seznamoval s Heřmanem. Díky za možnost uplatnit kupon, obsluha byla velmi milá, také v kuchyni nám ochotně vyšli vstříc ohledně všech našich přání. Restauraci s chutí vřele doporučíme přátelům. POPŘEJME SI POHODU A PEVNÉ ZDRAVÍ PO CELÝ ROK 2017!
Wellington Cafe Wellington Cafe Wellington Cafe Wellington Cafe Wellington Cafe Wellington Cafe
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
+ Jídlo bylo velice pěkně servírované, nápadité kombinace, sladěné chuti různých surovin. + Výborné čaje + Příjemné prostředí - Opakovaně se nám stalo, že v naší společnosti byly 3 ženy, a jedna z nich dostala jídlo jako poslední. - Nemožnost platit kartou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Po delší době jsem navštívil Wellington cafe v mojí bývalé domovině, zda-li se něco nezměnilo. Díky bohu nezměnilo. Zdejší podnik je stále nadmíru oproti jiným lokálům v okolí, zvláště v poměru jídla a ceny. Jídlo má svou kvalitu a chuť surovin je cítit. I přes obědový nával, obsluha svižná a bleskurychlá, dnes v podání samotného MasterChefa! Ač již přesídlen, určitě tam zas někdy zajdu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO