Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 80x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Wellington Cafe

Restaurace a kavárna Wellington je zaměřena na kvalitní gastronomii s využitím místních sezonních produktů. Masterchef Petr Jonáš sestavuje každý týden nové menu, často ze surovin, které přes víkend sám nasbírá či vypěstuje na své zahradě. Nabídku doplňuje italská káva Varesina, pšeničné pivo Maisel’s Weisse, domácí čaje, míchané nápoje či širší nabídka vín.

Smyslem a důvodem vzniku restaurace a kavárny Wellington bylo, aby i místní klientela dostala možnost se dobře a kvalitně najíst, bez nutnosti jezdit do centra města. Restaurace také slouží jako dějiště zajímavých kulturních akcí či koncertů. V interiéru je možné také uskutečnit výstavu uměleckých děl, ať už obrazů či fotek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí cítila jsem se jako bych seděla u nás v kuchyni. Jídlo mi chutnalo,ale maso v hamburgu mohlo by teplejší. Kokosový cheeescake a káva super. V interiéru jsou menší zavady, které škodi dobrému dojmu.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo, ostatně jako zatím vždy když jsme Wellington navštívili, bylo naprosto perfektní, poctivá kuchyně z poctivých surovin za přiměřenou cenu, tak to mám rád :) Jediné co mi na Wellingtnu dlouhodobě vadí je prostředí restaurace, je sice příjemné, ale na mě působí studeným, až neosobním dojmem, což vždy trochu kazí celkový dojem z návštěvy.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO