Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Wavelet Café

Přehled hodnocení
98% celkově
98% personál
98% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemný interiér kavárny, útulné prostředí, klidné. Skvělá nabídka kávy, fresh džusů i dezertů, včetně slaného občerstvení a vín.Ćasto se sem vracíme a těšíme se na příjemné posezení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi ochotný personál, který vám vyjde vstříc, ale přitom neobtěžuje přespříliš potřebujete-li pracovně jednat. Kavárna má výborné zákusky, ale můžete si zde dát i něco slaného. Např. palačinky, tousty atp.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna velmi vhodná k posezení s přáteli i rodinou.Výborné zákusky, kafíčko atd.. Milá a ochotná obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto kavárnu navštěvujeme s přáteli pravidelně a jsme zde velice spokojeni. Obsluha je velice příjemná, prostředí čisté a útulně, vynikající káva a další nápoje.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Originalni interier prijemna a ochotna obsluha a vyber jak sladkeho tak slaneho občerstvení. Vyborna kava v mnoha druzich a fresh džusy take vyber alkoholických nápojů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výběr sladkeho i slaneho občerstvení vybirrna kava prijemna a rychla obsluha. Prostredi elegantni a stylove boxy umožňují dostatečné soukromí. Vhidne pro schuzky s přátelí i oro posezeni ve dvou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvele architektonicky vyresena kavarna.Prostredi jak pro rodiny i posezeni ve svou. Obsluha ochotna prijemna rychla.Dostupny i tisk ci koutek se zajimavymi knihami. Vhodna poloha v blízkosti namesti. Vse velmi příjemne. Cenove přijatelne vyber zakusku i slanych palacinek kava vytecna.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO