Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 54x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Wang Running sushi

Přehled hodnocení
84% celkově
79% personál
85% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 26x
3 8x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po již několikáté návštěvě Running Sushi jsme byli opět velmi spokojení. Jídlo skvělé jako vždy, hlavně nigiri s tuňákem a butterfish je prostě úžasné. Děkujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ve Wangu jsem byl již po druhé a opět nezklamalo, byli jsme s přítelkyní nadšení. Sushi i jiné pokrmy vynikající, obsluha i prostředí super. Rádi se někdy zase vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Moje první návštěva. Ze začátku trosku zklamání, jídla mi moc nechutnala, sushi vůbec ne.. ! nakonec to vylepšily krevety na různé způsoby, ty byly famózní! A dobra zmrzka. Dostala mě cedulka, že za nesnezeny talířek účtují 50kc! Zaplatili jsme se za odpoledne ve 4 lidech 2200kc, byl to fajn zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci bývá většinou volno a funguje v podstatě formou samoobsluhy. Místy se mi až zdá, že se personál hostům nevěnuje. Jídlo dobré, jen je potřeba si sednout na začátek pásu.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemný personál, rychle sklízel talířky. Prostředí krásné. Jídlo normální, už jsem jedla i lepší sushi. Celkově velice příjemný zážitek z running sushi.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Byli jsme tu přes oběd a po 15 minutách jsme neměli z čeho vybírat. Jídlo ŠD téměř neobměňovalo! Personál průměrný. Jsem tu již po několikáté a čím dál víc mne tato restaurace zklamává. :/ Každopádně je to snad jediné runing sushi v Brně se studeným a teplým pásem.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Personál se neusmíval, při odchodu se nerozloučil, necítila jsem se jako vítaný host. Prostředí je moc pěkné. Co se jídla týká, čekala bych víc zajímavých kreací, jídlo se moc neobměňovalo.Cena neodpovídala tomu, co jsme našli na internetu, platili jsme o 50 Kč víc - 439 Kč. Zážitek fajn, ale jednou stačilo, s Running sushi v Japonsku se to opravdu srovnávat nemůže.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO