Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 204x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Výtopna restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo dobré, mašinky, které rozváží pití super, ale hned při vchodu nám bylo řečeno, že nám k účtu bude přičtena 25,- jízdenka každému (i když jsme ji nechtěli) - ta lze aktivovat na internetu jako věrnostní kartička. Zajímavá politika...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vytopna je prijemny podnik,navstevujeme jen celkem casto. Vyber z jidla i piti dostatecny,ceny "prazske". Vyhoda je poloha - kousek od metra na Vaclavskem namesti.
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Personál je opravdu excelentní, i když je jednoznačně v nedostatečném počtu! Měli jsme rezervaci na 18:30 - stůl pro dva, která ale nebyla správně zaznamenána v PC, velmi ochotný číšník u vchodu nás usadil, i když jsme blokovali stůl pro 6 osob. Na další objednávku jsme čekali, i když ji personál sám 2 x urgoval. Zcela jistě chyba managementu, který by měl posílit pracovní tým. Je s podivem, jak všechno zvládají i v tak malém počtu, navíc velmi ochotně. Překvapení při odchodu bylo, že jsme nemuseli útratu uhradit, svědčí to o profesionalitě číšníků, kteří sami vycítili, že zákazník není spokojen. I když je restaurace orientována na cizince, posilte tým personálu!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Mašinky, mašinky a zase jen mašinky, to je ten důvod, proč se hlavně restaurace navštěvuje. Pití Vám doveze tak často, jak jsi jej objednáte, proto zkušenější objednávají menší nápoje, neboť vláček pak jezdí častěji. Pro děti, turisty ideální atrakce.
Výtopna restaurant Výtopna restaurant Výtopna restaurant Výtopna restaurant Výtopna restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkem rušné místo, hodně lidí a hluk. Zajímavý zážitek, ale spíše zaměřeno na děti. Jídlo i pití dobré, obsluha se snažila. Samotná restaurace mě nenadchla, ale bylo to příjemné a v pořádku.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
Pokud zajít do této restaurace, jedině díky prostředí a způsobu servírování. Jídlo je katastrofální. Objednali jsme si salát s kuřetem (ledový salát, česnekový dresink a tři kuřecí nugety) druhé jídlo těstoviny s špenátovou omáčkou a kuřetem ( jen česneková chuť, špenát nebyl listový, rozvařené těstoviny). Dávat si pivo nedoporučuji, než k vám přijdete, je zcela bez pěny.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Neplatí se jen objednávka, ale i něco zbytečného navíc. Jízdenky. Hmm, to nepotěší :-(
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO