Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 398x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Výtopna restaurant

Přehled hodnocení
83% celkově
80% personál
89% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 474x
4 459x
3 142x
2 44x
1 18x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Opravdu velké zklamání. Na první pivo jsme čekali přes půl hodiny, údajně kvůli chybě v objednávce - ok, může se stát. Na druhé jsme nicméně čekali opět silně přes dvacet minut. Obsluha totálně zmatená, celkový dojem z restaurace celkem tragický. Sem určitě nedoporučuji chodit, vláček to bohužel nezachrání.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tatarak byl dobrý, ale tím kladné hodnocení končí. Čekali jsme na pivo vždy minimalne 25 minut od objednání, byl problem s nactenim slevoveho voucheru, ktery jsme nakonec nemohli uplatnit. Obsluha byla zmatená, tento podnik rozhodně nedoporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Vytopna je skvělá restaurace kde vám pití přivezou vláčky. Každý kdo má vláčky jenom trochu rád si to užije. Prostředí je tedy skvělé. Jídlo bych řekl standartní, nic extrovního,ale dobré. Obsluha příjemná, akorát v pozdější části večera k nám nějak přestala docházet, což považuji za velké mínus, ale mohla to být náhoda.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Очень прикольно. Но еда не очень вкусная
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Заходим в этот ресторан то и дело с друзьями, потому что и расположение удобное (в самом центре), и концепция интересная ( где еще такое увидеть?). Еда не супер, но вполне нормальная, а вот сидеть посредине сети железных дорог и видеть проезжающие мимо паровозики с вагончиками, везущими пиво, больше нигде не получится. Рекомендую всем!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobra lokalita, zajimavy koncept s vlacky, ktere vam privezou piti. Pomerne maly vyber ne moc zajimavych jidel, ale vse bylo pomerne rychle a dobre. Muzu doporucit na navstevu napr. s kamarady ze zahranici. Na romantickou veceri to neni ;)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice hezké, obzvláště pokud máte rádi vláčky. Musíte se samozřejmě připravit na spoustu rodin s dětmi a nepočítat s tichým prostředím, ale když vám vláček přiveze pití, je to roztomilé. Jídlo je chutné (špagety se sušenými rajčátky mohu vřele doporučit) a obsluha ochotná a milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Výtopna restaurant

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO