Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 1 430x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Výtopna restaurant

Přehled hodnocení
82% celkově
80% personál
89% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 480x
4 474x
3 153x
2 44x
1 18x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Přidanou hodnotou jsou tu asi jen vlaky, které vám dovezou pivo až pod nos, jinak je to obyčejná restaurace s průměrným jídlem, obsluhou i interiérem. Neříkám, že jsem zde naposledy, ale je spoustu lepších míst v centru Prahy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostředí, milá obsluha a dobra nabidka jidel. Komu by se nelibily vlacky vozici napoje. Chodime sem casto a budeme se zase radi vracet. Poloha v centru je výborná
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zajimavy koncept, rozhodne doporucuji navstivit.. Napoje skutecne privazi vlacky, koleje jsou po cele restauraci. Zazitek to musi byt hlavne pro deti. Obsluha rychla a ochotna.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Nápoje rozváží po celé restauraci vláčky, což je asi to největší lákadlo, proč restauraci navštívit. Personál by mohl být trošku osobnější a mít aktivnější přístup, na druhou stranu je to velký prostor, kde je neustále plno a rušno a je těžké věnovat plnou pozornost všem hostům najednou. Jídelní lístek nijak neoslnil, v podstatě hlavní menu je pizza, což od restaurace v českém duchu neočekávám.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vytopna ja fajn restaurace. Nicmene mam dojem, ze soucasne ceny jiz neodpovidaji kvalite jidla, coz je skoda. Koncept je fantasticky, ale rozhodne by stalo za to zamyslet se nad kvalitou kuchyne, pokud chteji drzet tyto ceny.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Asi vcelku standardní zážitek. Tahle restaurace se prostě nenavštěvuje kvůli gastronomii, ale kvůli dětem a ty byly jako vždy nadšené. Jídlo si drží průměrnou úroveň za mírně nadprůměrnou cenu. Obsluhu svým způsobem obdivuji - celý den zvedat mosty, uhýbat rozjíveným hordám dětí - to musí být o nervy. Přesto je personál milý, jen lehce chaoticky dezorientovaný. Takže na doobjednaný chleba k nakládanému sýru (zvláštní samo o sobě) čekáte dvacet minut, ale pak se stane, že po zaplacení než dopijete kávu se vás tři číšníci/e během pěti minut šestkrát zeptají, zda je vše v pořádku a máte další přání ... :)
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 1
Prostření dobré, pěkná atrakce pro děti, jídlo velký propadák, o ceně nemluvě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO