Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 382x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Výtopna restaurant

Přehled hodnocení
83% celkově
80% personál
89% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 472x
4 449x
3 140x
2 43x
1 17x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je taková atrakce pro turisty, je velice rušná, že jsme se málem neslyšeli u stolu. Fronta na uvedení ke stolu, všude plno lidí, žádné soukromí nemluvě o tom, že jsme marně hledali příjemnou a klidnou atmosféru k večeři. Vláčky jsou příjemné zpestření, asi jako většina hostů jsme tam šli kvůli nim. Nápoje dovezou až na stůl. Jídlo není žádná velká gastronomie, ale špatné to taky nebylo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi milé a zajímavé prostředí. Ráda sem vodím své návštěvy, hl. mimopražské a milovníky cestování železnicí, kteří jsou mile překvapeni a nadšeni. Jídlo je chutné a nejvíce se všichni těší na pivko, které jim doveze vláček. (Snový návrat do dětství :-) ) Dana
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci mohu určitě doporučit, jídlo neurazí, personál v pohodě, pouze by to chtělo více prostoru pro rozdováděné děti, neboť je tady místa jako v hodinkách. Nečekejte žádný gastronomický orgasmus, ale určitě stojí za návštěvu!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do Výtopny chodím vždycky když přijedou nějací kamarádi cizinci - prostředí hospody, kde vám pivo doveze vláček je velmi originální. Personál i jídlo je však spíš průměrné, a ceny poměrně vysoké.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Výtopna opět nezklamala. Skvělé posezení, dobré pivo i jídlo a hlavně úžasné prostředí. Celá rodina byla z posezení nadšená. Můžu všem jedině doporučit, aby restauraci navštívili.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace zaměřena hodně na turisty, což by sice nevadilo, ale působilo to na mě hodně hekticky, personál vypadal mírně ve stresu, dali jsme si pizzu, která mi zrovna do této restaurace nepasuje, chuťově byla průměrná a co bych vypíchla, že Vám nápoje přiveze vláček až k vašemu stolu. To je fajn zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluhující číšník byl báječný :-))
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Proste téhle restauraci nemůžu přijít na chuť . Mašinky to nezachrání . Od příchodu do příjezdu dvou piv 20 minut je děsivé pro každého hosta. Odvahu na jídlo jsem uz poté ani nehledal . Zase se dlouho nespletu a sem opravdu opět dlouho nezavitam.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO