Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 382x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Výtopna restaurant

Restaurant Výtopna se pyšní luxusní polohou, sídlí přímo na Václavském náměstí v paláci Fénix a rozhodně stojí za návštěvu. Je totiž obsluhovaný modelovou železnicí. Vámi vybraný zlatavý mok vám tak na stůl přijede vláčkem. Dalším zážitkem je zdejší kulinářské umění, a to nejen z české kuchyně. Ale radši si místo zarezervujte, bývá tu totiž většinou plno.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je taková atrakce pro turisty, je velice rušná, že jsme se málem neslyšeli u stolu. Fronta na uvedení ke stolu, všude plno lidí, žádné soukromí nemluvě o tom, že jsme marně hledali příjemnou a klidnou atmosféru k večeři. Vláčky jsou příjemné zpestření, asi jako většina hostů jsme tam šli kvůli nim. Nápoje dovezou až na stůl. Jídlo není žádná velká gastronomie, ale špatné to taky nebylo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi milé a zajímavé prostředí. Ráda sem vodím své návštěvy, hl. mimopražské a milovníky cestování železnicí, kteří jsou mile překvapeni a nadšeni. Jídlo je chutné a nejvíce se všichni těší na pivko, které jim doveze vláček. (Snový návrat do dětství :-) ) Dana
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci mohu určitě doporučit, jídlo neurazí, personál v pohodě, pouze by to chtělo více prostoru pro rozdováděné děti, neboť je tady místa jako v hodinkách. Nečekejte žádný gastronomický orgasmus, ale určitě stojí za návštěvu!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO