Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 398x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Výtopna restaurant

Restaurant Výtopna se pyšní luxusní polohou, sídlí přímo na Václavském náměstí v paláci Fénix a rozhodně stojí za návštěvu. Je totiž obsluhovaný modelovou železnicí. Vámi vybraný zlatavý mok vám tak na stůl přijede vláčkem. Dalším zážitkem je zdejší kulinářské umění, a to nejen z české kuchyně. Ale radši si místo zarezervujte, bývá tu totiž většinou plno.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Opravdu velké zklamání. Na první pivo jsme čekali přes půl hodiny, údajně kvůli chybě v objednávce - ok, může se stát. Na druhé jsme nicméně čekali opět silně přes dvacet minut. Obsluha totálně zmatená, celkový dojem z restaurace celkem tragický. Sem určitě nedoporučuji chodit, vláček to bohužel nezachrání.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tatarak byl dobrý, ale tím kladné hodnocení končí. Čekali jsme na pivo vždy minimalne 25 minut od objednání, byl problem s nactenim slevoveho voucheru, ktery jsme nakonec nemohli uplatnit. Obsluha byla zmatená, tento podnik rozhodně nedoporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Vytopna je skvělá restaurace kde vám pití přivezou vláčky. Každý kdo má vláčky jenom trochu rád si to užije. Prostředí je tedy skvělé. Jídlo bych řekl standartní, nic extrovního,ale dobré. Obsluha příjemná, akorát v pozdější části večera k nám nějak přestala docházet, což považuji za velké mínus, ale mohla to být náhoda.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO