Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 89x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Výtopna Starobrněnská

Přehled hodnocení
75% celkově
79% personál
85% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 34x
4 27x
3 12x
2 12x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí krásné a stylové. Vláčky zaberou na každého chlapa. Nemile mě ale překvapilo složení jídelníčku - hra na mexickou restauraci, kde pivo vozí české dráhy se mi zdá divná. Ceny především za jídlo jsou přemrštěné
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha je naprostá tragedie. Restauraci jsme navštívili s dětmi a jejich jidlo obsluha zapomněla nahlásit do kuchyně. Potom pro 2 děti donesli jednu porci a ani se pořádně neomluvili, protože prý děti dělají hluk a nejde slyšet. A k pití byl problem získat skleničky, protože nejede myčka a chuďátka musí umývat ručně. Jídlo průměrné...
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Výtopny exklusivní lákadlo v podobě miniaturní vlakové dráhy vedoucí ke každému stolu ( i na zahrádku) přivážející nápoje v miniaturních vlakových soupravách je netradiční a zábavné, obzvláště pro děti, a proto tam prostě musíme, když je příležitost, ovšem jen pro ty drinky, jídlo je slabý průměr, dětské kuřecí plátky přesmažené a vysušené, hranolky to samé, bulka k burgeru také, cibulová polévka je asi nejlepší výběr. Po objednání nápojů trvalo obsluze celkem dost dlouho, než nám přišla říct, že mají problémy s vláčky, až už jsme silně zvažovali jít někam jinam, měli jsme fakt hlad a žízeň, po zbytek večera však byla velmi milá a pozorná.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Čekal jsem v prázdné restauraci na pivo přes 20 minut než jej doveze vláček. Před tím jsem čekal 10 min na obsluhu. Po 30 min jsem odešel.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nice restaurant with funny way of distributing food and drinks via railway. Hamburger was very tasty, Mysketyr beer detto. Clean toilets and attentive personel.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci bych doporučil, ale hlavně kvůli zážitku :) Prostředí: prostředí bylo pěkné, nemám výhrad. Vláčky jsou velice zajímavé a aktraktivní a je úplně jendo kolik vám je let, nebo jakého jste pohlaví, je to prostě zážitek :) Navíc jezdí i na zahrádku, takže super. Akorát byly dost často poruchové a občas to trvalo. Nejednou tam nastala "kalamita" kdy stály 4 vlaky za sebou a nebo jeden narážel do druhého. Jídlo: Na mě malý výběr piv, navíc jsem si udělal chuť na pšeničné, které měli v lístku, ale nebylo. Dal sjem si burger a byl moc dobrý. Rozhodně vynikal nad průměrnými restauracemi. Zařadil bych ho cca na 4-5 místo v Brně, a to je celkem luxus. Klidně bych se na něj brátil. Personál: To nejhorší nakonec. Začnu tím pozitivním, byl milý, a to je hodně důležité. Ale oba dva obsluhující mi přišli jako na brigádě. Vůbec nic nevěděli o svých jídlech, či napojích, absolutně nestíhali, nechodili často, pletly objednávky. Nejdřív nám donesli hlavní jídlo, a minutu na to i polévku. Největší perlička na závěr byla, že jsme nemohli zaplatit zvlášť, protože to asi neumí rozpočítat, a když jsme teda řekli, že zaplatíme dohromady kartou, tak nám řekla, že si máme naťukat částku sami. To jsem ještě nikde neviděl :D By se divila, kdybychom tam ťukli jinou... no, škoda těch brigádníků, nebo co to bylo, jinak jako dobrý, což je za tři :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Primerane znížiľ ceny.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Burger dnes nebyl vydareny, vyber masa ovlivňuje konzistenci i chuť, v Brně uz lze chutné Burgery jist na mnoha jiných místech. Dětem jsme dali mimo dětské menu kuřecí křídla, nechtěli jsme palivou omáčku, takže jsme se shodli na kecupu. To by bylo OK, jenže nám číšnice nesdelila, ze jsou obaleny v palivem kabatku, který ma problém sníst i dospěly..takže deti jedlý hranolky jako přílohu:-( Jinak představa masinek a koleji byla asi hezčí než skutečnost, na modely a domečky s krajinou je lepší se jít podívat k modelarum, kteří umí pracovat modely s láskou a detailem, což se tu rozhodne vidět nedá. Celkove tedy trosku zklamaní..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná atmosféra, dokonalý přístup personálu a výborné pivo. Nemám co vytknout. Úžasná je i venkovní zahrádka, kde se také můžete pokochat vláčky, a vrátit se tak do dětských let.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO