Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 87x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Výtopna Starobrněnská

Výtopna v centru Brna na Starobrněnské ulici nabízí kromě vnitřních prostor také vyhřívanou zahrádku. I v chladnějších měsících tak můžete posedět venku. Vláčky zajíždí i na stoly na zahrádce. Nechte se obsloužit modely vláčků, které Vám přivezou pití až na stůl. Ve Výtopně na Starobrněnské ulici je položeno na 400 metrů kolejí se 3 padacími mosty, na kterých jezdí 6 digitálně řízených mašinek! 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha je naprostá tragedie. Restauraci jsme navštívili s dětmi a jejich jidlo obsluha zapomněla nahlásit do kuchyně. Potom pro 2 děti donesli jednu porci a ani se pořádně neomluvili, protože prý děti dělají hluk a nejde slyšet. A k pití byl problem získat skleničky, protože nejede myčka a chuďátka musí umývat ručně. Jídlo průměrné...
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Výtopny exklusivní lákadlo v podobě miniaturní vlakové dráhy vedoucí ke každému stolu ( i na zahrádku) přivážející nápoje v miniaturních vlakových soupravách je netradiční a zábavné, obzvláště pro děti, a proto tam prostě musíme, když je příležitost, ovšem jen pro ty drinky, jídlo je slabý průměr, dětské kuřecí plátky přesmažené a vysušené, hranolky to samé, bulka k burgeru také, cibulová polévka je asi nejlepší výběr. Po objednání nápojů trvalo obsluze celkem dost dlouho, než nám přišla říct, že mají problémy s vláčky, až už jsme silně zvažovali jít někam jinam, měli jsme fakt hlad a žízeň, po zbytek večera však byla velmi milá a pozorná.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Čekal jsem v prázdné restauraci na pivo přes 20 minut než jej doveze vláček. Před tím jsem čekal 10 min na obsluhu. Po 30 min jsem odešel.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO