Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 119x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Výtopna - Palladium

Přehled hodnocení
80% celkově
78% personál
83% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 40x
4 53x
3 26x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Oproti recenzím jsem měl poměrně dobrou zkušenost. Obsluha byla milá, servírka se snažila vyjít vstříc, s pobíhajícími dětmi mají trpělivost. Hosty bohužel cíleně usazují v přední části, která je lépe obsluhovatelná, ale také mnohem méně hezká, prostě typické prostředí obchoďákové restaurace. Zadní část vypadá moc hezky, rád bych někdy zažil posezení na letní terase. Jídlo bylo OK. Žádný super gurmánský zážitek, ale pizza i těstoviny byly vpořádku a upřímně - do téhle restaurace nejdete za kuchyní, ale zážitkem pro děti a ten byl splněn...
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Navštívil jsem oba podniky v Praze a musím uznat, že ten na Václavském náměstí je lepší ve všech směrech.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pizza byla dražší, ale dobrá. Kuřecí nugetky pro děti opravdu z masa. Nealko nápoje bohužel předražené - asi aby mašinky nemusely jezdit moc často. Děti si to ale užily.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kbyby tu vlacek nevozil napoje, byla by restaurace zcela prumerna. Jidlo neodpovida sve vysoke cene a personal na kvalite take moc nepridava. Presto nekolikrat za rok tuto restauraci kvuli detem navstivime.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci doporucuji jako vyjmecny zazitek, zejmena pro deti. Napoje vozi vlacek az ke stolu. Jidlo je ale prumer, ceny vysoke a zahranicni personal chybuje v objednavkach.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Objednali jsme si polévky a pizzu - polévky byly poměrně dobré, i když poměrně drahé - selská zelňačka nebo jak se to jmenovalo za 70,- bylo docela dost, když ještě vezmu v potaz, že všechny 3 polévky byly vlažné... Pizzy byly super, ale poměrně dost slané - nám osobně slanější jídlo nevadí, ale známému přišla vyloženě přesolená - nic moc pro malé děti... Pivo jsem měl nefiltr/nepasterované - něco takového a možná jsem proti Krušovicím zaujatý, ale bylo těžce podprůměrné. Personálu bohužel někdo odpadl, takže to bylo vidět, i když se snažili a běhali, tak se na objednávky a pak výdej docela čekalo, i když měli vzadu ještě asi 8 volných stolů, stejně další hosty odmítali. Celkově za mě OK, není to super bomba, ale mašinky se malé líbily a proto jsme tam šli a klidně příště zajdeme znova.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO