Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 117x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Výtopna - Palladium

Přehled hodnocení
81% celkově
78% personál
84% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 40x
4 52x
3 25x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Oproti recenzím jsem měl poměrně dobrou zkušenost. Obsluha byla milá, servírka se snažila vyjít vstříc, s pobíhajícími dětmi mají trpělivost. Hosty bohužel cíleně usazují v přední části, která je lépe obsluhovatelná, ale také mnohem méně hezká, prostě typické prostředí obchoďákové restaurace. Zadní část vypadá moc hezky, rád bych někdy zažil posezení na letní terase. Jídlo bylo OK. Žádný super gurmánský zážitek, ale pizza i těstoviny byly vpořádku a upřímně - do téhle restaurace nejdete za kuchyní, ale zážitkem pro děti a ten byl splněn...
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Navštívil jsem oba podniky v Praze a musím uznat, že ten na Václavském náměstí je lepší ve všech směrech.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pizza byla dražší, ale dobrá. Kuřecí nugetky pro děti opravdu z masa. Nealko nápoje bohužel předražené - asi aby mašinky nemusely jezdit moc často. Děti si to ale užily.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kbyby tu vlacek nevozil napoje, byla by restaurace zcela prumerna. Jidlo neodpovida sve vysoke cene a personal na kvalite take moc nepridava. Presto nekolikrat za rok tuto restauraci kvuli detem navstivime.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci doporucuji jako vyjmecny zazitek, zejmena pro deti. Napoje vozi vlacek az ke stolu. Jidlo je ale prumer, ceny vysoke a zahranicni personal chybuje v objednavkach.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Objednali jsme si polévky a pizzu - polévky byly poměrně dobré, i když poměrně drahé - selská zelňačka nebo jak se to jmenovalo za 70,- bylo docela dost, když ještě vezmu v potaz, že všechny 3 polévky byly vlažné... Pizzy byly super, ale poměrně dost slané - nám osobně slanější jídlo nevadí, ale známému přišla vyloženě přesolená - nic moc pro malé děti... Pivo jsem měl nefiltr/nepasterované - něco takového a možná jsem proti Krušovicím zaujatý, ale bylo těžce podprůměrné. Personálu bohužel někdo odpadl, takže to bylo vidět, i když se snažili a běhali, tak se na objednávky a pak výdej docela čekalo, i když měli vzadu ještě asi 8 volných stolů, stejně další hosty odmítali. Celkově za mě OK, není to super bomba, ale mašinky se malé líbily a proto jsme tam šli a klidně příště zajdeme znova.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, která má velmi dobře řešenou obsluhu pití. Pivo k vám přijede vláčkem. Jídlo bylo dobré, akorát příloha byla trochu studenější. Celkový dojem byl příjemný. Určitě sem zase zavítáme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
proti Výtopně na Václavském náměstí mnohem příjemnější a klidnější prostředí. I když je rozdílná nabídka, zde navíc pizza (salámová a 4 druhy sýra) byla dobrá volba, zrovna tak polévka byla velmi dobrá.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO