Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 110x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Výtopna - Palladium

Přehled hodnocení
82% celkově
79% personál
84% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 38x
4 50x
3 22x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Objednali jsme si polévky a pizzu - polévky byly poměrně dobré, i když poměrně drahé - selská zelňačka nebo jak se to jmenovalo za 70,- bylo docela dost, když ještě vezmu v potaz, že všechny 3 polévky byly vlažné... Pizzy byly super, ale poměrně dost slané - nám osobně slanější jídlo nevadí, ale známému přišla vyloženě přesolená - nic moc pro malé děti... Pivo jsem měl nefiltr/nepasterované - něco takového a možná jsem proti Krušovicím zaujatý, ale bylo těžce podprůměrné. Personálu bohužel někdo odpadl, takže to bylo vidět, i když se snažili a běhali, tak se na objednávky a pak výdej docela čekalo, i když měli vzadu ještě asi 8 volných stolů, stejně další hosty odmítali. Celkově za mě OK, není to super bomba, ale mašinky se malé líbily a proto jsme tam šli a klidně příště zajdeme znova.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, která má velmi dobře řešenou obsluhu pití. Pivo k vám přijede vláčkem. Jídlo bylo dobré, akorát příloha byla trochu studenější. Celkový dojem byl příjemný. Určitě sem zase zavítáme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
proti Výtopně na Václavském náměstí mnohem příjemnější a klidnější prostředí. I když je rozdílná nabídka, zde navíc pizza (salámová a 4 druhy sýra) byla dobrá volba, zrovna tak polévka byla velmi dobrá.
Celkově   
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
5 min jsme čekaly na usazení, poté 15min na objednávku. Vláčkem přijelo pití po 30min a s tím i jídlo. Žádný zájem personálu, šly jsme platit k pokladně. Nikdo si nás nevšímal...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Oproti pobočce u Václavského náměstí spíše rodinná pizzerie, která je zážitkem hlavně pro děti. Více než jídlo zaujmou vláčky a vlaková kupé, ve kterých mohou hosté sedět. Ale houbová polévka je vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Slabší výběr jídla. Jinak prostředí pro děti suprové.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jidlo i prostredi dobre. Nicmene detem zapomneli jidlo dodat. Personal se se situaci dokazal dobre a rychle vyrovnat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi chutne jedlo, mily personal, sedenie vo vlaku. Na vaclavaku je to sice tradicnejsie ale v palladiu zase prijemnejsie pretoze je tam vacsi klud a menej ludi
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Určitě zajímavé pro rodiny s dětmi. Děti mají z mašinek velkou radost. V porovnání s Výtopnou na Václavském náměstí je to pocitově slabší podnik, míň lidí, tím pádem míň jezdících mašinek (byli jsme odpoledne ve všední den) a mašinky jezdí jen takové obyčejné. Na Václ. nám. jezdí i mašinka Tomáš a jiné známé mašinky z pohádek, což je pro děti daleko zajímavější. Ale jinak milá restaurace, která děti určitě potěší.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO