Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 108x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Výtopna - Palladium

Interiér je koncipován ve stylu nádražního perónu, kde na své pasažéry čeká legendární švýcarský vlak Bernina. V provozovně je nataženo na 1200 metrů kolejnic s dvěma padacími mosty a nápoje Vám až ke stolu dopraví 21 mašinek. Nechte se ohromit švýcarským klenotem železnic a nastupte si!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
proti Výtopně na Václavském náměstí mnohem příjemnější a klidnější prostředí. I když je rozdílná nabídka, zde navíc pizza (salámová a 4 druhy sýra) byla dobrá volba, zrovna tak polévka byla velmi dobrá.
Celkově   
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
5 min jsme čekaly na usazení, poté 15min na objednávku. Vláčkem přijelo pití po 30min a s tím i jídlo. Žádný zájem personálu, šly jsme platit k pokladně. Nikdo si nás nevšímal...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Oproti pobočce u Václavského náměstí spíše rodinná pizzerie, která je zážitkem hlavně pro děti. Více než jídlo zaujmou vláčky a vlaková kupé, ve kterých mohou hosté sedět. Ale houbová polévka je vynikající.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO