Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 110x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Výtopna - Palladium

Interiér je koncipován ve stylu nádražního perónu, kde na své pasažéry čeká legendární švýcarský vlak Bernina. V provozovně je nataženo na 1200 metrů kolejnic s dvěma padacími mosty a nápoje Vám až ke stolu dopraví 21 mašinek. Nechte se ohromit švýcarským klenotem železnic a nastupte si!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Objednali jsme si polévky a pizzu - polévky byly poměrně dobré, i když poměrně drahé - selská zelňačka nebo jak se to jmenovalo za 70,- bylo docela dost, když ještě vezmu v potaz, že všechny 3 polévky byly vlažné... Pizzy byly super, ale poměrně dost slané - nám osobně slanější jídlo nevadí, ale známému přišla vyloženě přesolená - nic moc pro malé děti... Pivo jsem měl nefiltr/nepasterované - něco takového a možná jsem proti Krušovicím zaujatý, ale bylo těžce podprůměrné. Personálu bohužel někdo odpadl, takže to bylo vidět, i když se snažili a běhali, tak se na objednávky a pak výdej docela čekalo, i když měli vzadu ještě asi 8 volných stolů, stejně další hosty odmítali. Celkově za mě OK, není to super bomba, ale mašinky se malé líbily a proto jsme tam šli a klidně příště zajdeme znova.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, která má velmi dobře řešenou obsluhu pití. Pivo k vám přijede vláčkem. Jídlo bylo dobré, akorát příloha byla trochu studenější. Celkový dojem byl příjemný. Určitě sem zase zavítáme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
proti Výtopně na Václavském náměstí mnohem příjemnější a klidnější prostředí. I když je rozdílná nabídka, zde navíc pizza (salámová a 4 druhy sýra) byla dobrá volba, zrovna tak polévka byla velmi dobrá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO