Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vysmátý zajíc

Restaurace s hezkým prostředím a vlastním barem nabízí posezení pro 60 osob. Připravují zde české speciality, italskou kuchyni, masová i bezmasá jídla, saláty, dezerty. Dokonalou atmosféru restaurace s klenutým stropem a velkými světlými okny podtrhují originální nástěnné malby akademického malíře Otty Plachta. Součástí restaurace jsou také salonky v 1. patře pro 40 a 30 osob. Nachází se ve starobylém, romantickém a klidném místě. Jsou ideálním místem pro pořádání uzavřených společenských sešlostí. Salonky v podzemí s 20 a 15 místy nabízí originální posezení u kulatého stolu pro 15 lidí v místnosti s románskou klenbou. Pivnice asi pro 50 osob má k dispozici výčep s barovými stoličkami.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO