Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Výletní restaurace Sokolovna

Restaurace se nachází v obci Bílovice nad Svitavou ležící v krásném a půvabném údolí řeky Svitavy. Pro svoji mimořádně pěknou polohu blízko Brna a přírodními krásami byl kraj okolo Bílovic nazýván Moravským Švýcarskem. Restaurace nabízí prostory pro 50 až 100 osob, samostatný salonek , kde jsou připravená místa pro dalších 10 – 20 osob. V letních měsících nabízíme navíc posezení na venkovní zahrádce s dětským koutkem. Pro hosty, kteří k nám přijedou autem, máme k dispozici parkoviště před restaurací. Tým našich kuchařů a příjemné obsluhy se o Vás skvěle postará. V naší nabídce naleznete jak denní menu, tak i široký výběr jídel a nápojů, včetně točených piv značky Starobrno. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem. V prostorách naší restaurace máte nyní možnost připojit se zdarma k Internetu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po procházce v okolních lesích příjemná zastávka, jídlo tradiční a dobré, prostředí mile domácké, obsluha příjemná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO